1%
  • 10/10

یک بازیکن ماینکرافت کوه اورست را شبیه‌سازی کرد

یک بازیکن ماینکرافت کوه اورست را شبیه‌سازی کرد ۰ ۱۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ماینکرافت کوه اورست

یک بازیکن با استعداد بازی ماینکرافت توانست در یک ابعاد 1:2 کوه اورست را بازطراحی کند. این طراحی جزئیات فوق‌العاده‌ای هم دارد.

یک بازیکن با استعداد توانسته بلندترین قله‌ی زمین را به شکلی شگفت‌انگیزی در بازی ماینکرافت بازطراحی کند. این سازه ماینکرافت دارای جزئیات قابل توجهی است به گونه‌ای که گویا به نسخه‌ی کوچک خود کوه اورست نگاه می‌کنید.

در طول سال‌ها، بازیکنان ماینکرافت سازه‌های حیرت‌انگیز زیادی تولید کرده‌اند. به دلیل ماهیت بازی، این سازه‌ها می‌توانند شامل هر چیزی باشند؛ از ماشین‌حساب‌های درون بازی با استفاده از رداستون گرفته تا بازطراحی مناطق مورد علاقه بازیکنان از بازی‌های ویدیویی دیگر. با این حال، بسیاری از بازیکنان علاقه دارند مکان‌ها و بناهای واقعی را در ماینکرافت بازسازی کنند و بسیاری از آن‌ها به شکل شگفت‌انگیزی زیبا هستند.

حتی یک بازیکن برج ایفل را در حالت بقا ماینکرافت بازسازی کرده بود، که با توجه به منابع مورد نیاز، کار کوچکی نیست. یکی دیگر از سازه‌های شگفت‌انگیز این بازی که اخیرا هم یک بازیکن آن را ایجاد کرده، کوه اورست است. بدیهی است این سازه کوه اورست احتمالا در حالت بقا ساخته نشده، اما این از ارزش و شگفتی این دستاورد نمی‌کاهد.

کوه اورست بازطراحی شده در ماینکرافت

یک کاربر ردیت با نام Amon6669، بازسازی کوه اورست در ماینکرافت را به اشتراک گذاشته که با مقیاس ۱:۲ آن را ساخته است. حتی در نصف اندازه واقعی، همچنان این بنای شگفت‌انگیز بسیار بزرگ به نظر می‌رسد و برخی از تصاویر دوردست آن دقیقا مانند عکس‌های واقعی کوه اورست هستند. طبق گفته کاربر، این پروژه تاکنون دو هفته طول کشیده و از ابزارهای WorldPainter و World Machine برای ساخت مناظر آن استفاده کرده است. قبلاً نیز بازیکنان مناظر کوهستانی واقعی در ماینکرافت ساخته بودند، اما هیچ‌کدام مانند این نبود.

Amon6669 همچنین ادعا می‌کند که این پروژه هنوز کامل نیست. اما گفته که این سازه شامل مکان‌های معروفی روی کوه مانند Khumbu Icefall ،Yellow Band، و Geneva Spur خواهد بود. ظاهرا این بازیکن قصد دارد در نهایت این کوه اورست را به یک نقشه ماجراجویی ماینکرافت تبدیل کند. جایی که بازیکنان برای رسیدن به قله تلاش خواهند کرد. این ماجراجویی حتی از Lukla، درست مانند واقعیت، آغاز می‌شود. این سازه در حال حاضر به یکی از سازه‌های دیدنی جامعه ماینکرافت تبدیل شده و اگر روزی به شکل قابل بازی درآید، بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

بازیکنان همچنان به همان اندازه که سال‌ها پیش به ماینکرافت علاقه‌مند بودند، مشتاق ادامه‌ی آن هستند و به نظر نمی‌رسد که این علاقه به زودی کاهش یابد. ماینکرافت اخیراً پانزدهمین سالگرد خود را با تعداد زیادی هدیه درون بازی جشن گرفته که نشان‌دهنده محبوبیت چشمگیر این بازی است. تا زمانی که بازیکنان به خلق سازه‌های منحصربه‌فرد در این فضای شگفت‌انگیز ادامه دهند، موفقیت ماینکرافت نیز ادامه خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments