1%
  • 10/10

اسپاون شدن بدشانس‌ترین بازیکن ماینکرافت در یک محل عجیب!

اسپاون شدن بدشانس‌ترین بازیکن ماینکرافت در یک محل عجیب! ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک
بازیکن ماینکرافت اسپاون

یک بازیکن بدشانس ماینکرافت هنگام شروع یک دنیای جدید در این بازی، درون سلول پیلجرها که ماب‌های تهاجمی و بسیار خطرناکی هستند اسپاون شد.

برج‌های پیلجرها محل نگهداری گولم‌های آهنی و آلاها هستند. بازیکن می‌تواند به راحتی از سلول فرار کند، اما باید از دست پیلجرهایی که به دنبال او هستند هم فرار کند. هیچ بازیکن ماینکرفتی نمی‌داند که دقیقاً شروع ماجراجویی او در ابتدای اسپاون شدن چگونه خواهد بود. اما یک بازیکن بدشانس ماینکرافت در ابتدای اسپاون شدن در یک دنیای جدید، خود را در سلول پیلجرها دید. دنیاهای ماینکرفت در سال‌های اخیر با بیوم‌ها و ساختارهای جدیدی پر شده‌اند. اما بازیکنان محیط‌های خطرناک بازی را معمولاً کمی دیرتر در ماجراجویی‌هایشان کشف می‌کنند.

از روستاهای آرام و پر از کشاورز و ماهیگیر گرفته تا شهرهای باستانی و متروکه که در عمیق‌ترین و تاریک‌ترین نقاط جهان قرار دارند. ماینکرفت پر از ساختارهای طبیعی است که بازیکنان می‌توانند در آن محل‌ها اسپاون شوند و به گشت و گذار بپردازند.

اسپاون شدن بازیکن ماینکرافت در زندان پیلجرها، شاید عجیب‌ترین اتفاق باشد

بسیاری از این نقاط جالب چالش‌های سختی را سر راه کاوشگرانی که به دنبال گنجینه‌های مخفی هستند قرار می‌دهند. اما برخی از ساختمان‌های متعدد ماینکرفت نیز محل نگهداری موجودات و آیتم‌هایی هستند که در هیچ جای دیگری نمی‌توان آن‌ها را پیدا کرد. پیلجرها به ندرت به صورت گروهی در جهان حضور دارند. اما بیشتر اوقات در برج‌های پیلجر می‌توان آن‌ها را پیدا کرد. جایی که اغلب گولم‌های آهنی و آلاها را در قفس‌ها نگه می‌دارند.

این اتفاق زیاد نمی‌افتد که پیلجرها موجودی به جز این‌ها را به اسارت بگیرند. اما یک بازیکن بدشانس ماینکرافت پس یک اسپاون تصادفی خود را مستقیماً داخل یکی از این سلول‌ها دید.

بازیکن بدشانس ماینکرافت به نام eaten_by_pigs این اسپاون جالب و خنده‌دار را به صورت آنلاین هم به اشتراک گذاشت. اگرچه شاید این نادرترین اتفاقی نباشد که در ماینکرفت رخ می‌دهد. اما احتمال اینکه یک بازیکن بازی خود را نه تنها در نزدیکی برج پیلجرها بلکه در داخل یک سلول زندان آغاز کند، به طرز باورنکردنی کم است.

راه فرار از سلول پیلجرها در صورت اسپاون تصادفی در این محل‌ها چیست؟

خوشبختانه، بازیکنان می‌توانند به راحتی موانع چوبی سلول را با دستان خالی خود در حالت بقا در عرض چند ثانیه نابود کنند. بنابراین چالش‌برانگیزترین بخش این اسپاون، فرار از دست پیلجرهایی است که احتمالاً بلافاصله به دنبال او خواهند آمد. با توجه به اینکه هر روز تعداد بی‌شماری از دنیاهای جدید ماینکرفت تولید می‌شوند، تعجبی ندارد که بازیکنان ماینکرفت در گذشته نیز اسپاون‌های غیرعادی مشابهی را تجربه کرده باشند. مثلا اسپاون روی نوک یک کشتی شکسته در وسط یک اقیانوس وسیع یا حتی داخل یک عمارت جنگلی.

بروزرسانی‌های اخیرا ساختارهای جدیدی مانند شهرهای باستانی و خرابه‌ها را به ماینکرفت اضافه کرده‌اند. اما آخرین به‌روزرسانی بزرگ بازی یکی از بزرگترین و متمرکزترین ساختارهای آن تا به امروز را معرفی کرده است؛ اتاق‌های محاکمه. این سیاه‌چال‌های بزرگ به بازیکنان اجازه می‌دهند تا در نبردهای چالش‌برانگیز شرکت کنند، همچنین به‌روزرسانی اخیر موجودات، سلاح‌ها و بلوک‌های جدیدی را هم به بازی آورده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments