برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ساخت یک کوهستان واقع‌گرایانه در ماینکرفت

منظره‌ای که فکر می‌کنید عکس واقعی است!

ساخت یک کوهستان واقع‌گرایانه در ماینکرفت ۰ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کوهستان واقع‌گرایانه در ماینکرفت

یکی از گیمرها اقدام به ساخت یک کوهستان واقع‌گرایانه در ماینکرفت نموده که جزئیات باورنکردنی فراوانی را به نمایش می‌گذارد.

در طول سالیان اخیر اجتماع مخاطبین بازی ماینکرفت همواره این موضوع را ثابت کرده که چرا یکی از بااستعدادترین و خلاق‌ترین اجتماع در میان گیمرها به شمار می‌رود. با توجه به این که گیم‌پلی بازی مورد بحث نیز پیرامون خلاقیت گیمرها دنبال می‌شود، موضوع اشاره شده نیز کاملا منطقی محسوب می‌شود. حتی پس از گذشت 13 سال از انتشار بازی، پلیرها هم‌چنان به تحت تاثیر قرار دادن سایر مخاطبین با ساخت آثار جدید و نوآورانه ادامه می‌دهند.

حتی اخیرا یکی از پلیرها اقدام به ساخت یک نمونه شگفت‌انگیز از برج ایفل در بخش بقا بازی نموده که نشان می‌دهد چگونه بازی می‌تواند برای بازتابی از واقعیت مورد استفاده قرار بگیرد. به تازگی یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام Aequotis اقدام به ساخت یک کوهستان واقع‌گرایانه در ماینکرفت نموده که اگر بخواهید از فاصله به آن بنگرید، تصور می‌کنید در حال مشاهده یک عکس از یک منظره در دنیای واقعی هستید.

هر تپه از این کوهستان به بهترین شکل ساخته شده تا بازنمایی از یک منظره واقعی باشد و تاثیر آن، فوق‌العاده‌ از آب در آمده است. برخی از کاربران به این موضوع اشاره داشتند که نمایش چنین تصویری درون بازی، بار پردازشی فراوانی را روی تقریبا تمامی کامپیوترهای داخل بازار ایجاد می‌کند. امری که Aequotis در پاسخ به آن اظهار داشت کامپیوتر او نیز به شکل‌های مختلفی برای پردازش تصویر با مشکل مواجه شده است.

در ادامه Aequotis توضیحاتی در خصوص چگونگی طراحی چنین منظره خارق‌العاده‌ای به اشتراک گذاشت. با این حال اطلاعات ارائه شده توسط او به حدی نبوده که سایر گیمرها نیز بتوانند به راحتی اقدام به ساخت چنین شکل از منظره‌ای برای خودشان نمایند.

کمپانی موژانگ (Mojang) سازنده بازی به منظور سالگرد 15 سالگی آن، یک نقشه رایگان در اختیار هر کاربر قرار می‌دهد و تعداد آیتم‌های بیشتری نیز به صورت روزانه تا تاریخ 29 می در دسترس قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments