برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

برخورد پلیر ماینکرفت با یک شی عجیب پرنده

مکعبی که در حال پرواز است چیست؟

برخورد پلیر ماینکرفت با یک شی عجیب پرنده ۲ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
برخورد پلیر ماینکرفت

کلیپ جدید به اشتراک گذاشته شده برخورد پلیر ماینکرفت با یک شی عجیبی که در حال پرواز است را به نمایش می‌گذارد.

کشف موارد جدید همواره بخشی جدایی ناپذیر از تجربه بازی ماینکرفت بوده است. جستجو و کاوش در بازی کمتر به قصد یافتن سرزمین‌های جدید بلکه بیشتر با هدف کشف و برخورد با پدیده‌های جدید صورت می‌گیرد. چه این موضوع به مواجهه با یک موجودی به نام Enderman ارتباط داشته و یا چه اولین برخورد با یک شهر باستانی و یافتن این موضوع که چگونه باید به سلامت در طول آن حرکت کنید خلاصه شود.

به همین دلیل برای بسیاری از کاربران مهم است که ماینکرفت به انتشار به‌روزرسانی‌هایی ادامه دهد که تمرکز عمده آن‌ها روی انتقال ویژگی‌هایی که شامل ارائه تجرییات به یاد ماندنی می‌شود باشد و تنها به چند بلاک جدید برای ساخته‌های نو خلاصه نشود. با این وجود نیز پلیرها گاهی اوقات با یافته‌های جدیدی مواجه می‌شوند که به ویژگی‌های قدیمی بازی ارتباط دارد.

یک کلیپ جالب توسط یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام AnxiousShinobi منتشر شده که مثال خوبی از نکته یاد شده به شمار می‌رود. این کلیپ برخورد پلیر ماینکرفت با یک شی عجیب در حال پرواز، زمانی که با الیترای خود در حال گشت و گذار در فضای دنیای بازی است را به نمایش می‌گذارد. این شی عجیب مکعب شکل، در حالی که پرواز می‌کند ذراتی را از پشت خود برجای می‌گذارد.

اگرچه این کاربر برای کمک در شناسایی این شی عجیب ناشناخته به ردیت مراجعه کرد، با بررسی دقیق‌تر آن معلوم شد که این شی در واقع یک موشک جمجمه Wither است. این موجودات منفجرشونده به صورت اختصاصی توسط باس Wither بازی شلیک شده و تا زمانی که با یک مانع برخورد نمایند به مسیر خود ادامه می‌دهند.

آن‌ها هنگامی که پلیر در فاصله مناسب برای پردازش و رندر وجود داشته باشد بارگذاری می‌شوند. این موضوع بدین معنی است که موشک در زمانی پیش از آن که پلیر با Wither مبارزه کرده باشد شلیک شده و به صورت اتفاقی زمانی که پلیر مشغول کاوش در آسمان‌ها بوده مجددا کشف شده است. این یکی از نادرترین اتفاقاتی بوده که می‌تواند در دنیای ماینکرفت به وقوع بپیوندد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments