1%
  • 0/10

 بازسازی منظومه شمسی در Minecraft توسط یک پلیر

با توجه به مقیاس آن‌ها

 بازسازی منظومه شمسی در Minecraft توسط یک پلیر ۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
منظومه شمسی در Minecraft

یکی از پلیرهای مستعد به بازسازی منظومه شمسی در Minecraft پرداخته تا نشان دهد سیاره‌ها و خورشید در این بازی چه نمایی دارند.

بازی Minecraft همواره یک منبع برای خلاقیت گیمرها به شمار رفته و صفحه بومی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا هر چه که دلشان می‌خواهد در آن بسازند. در حالی که برخی از مخاطب‌ها ترجیح می‌دهند منابع مورد نیاز برای اهداف نوآورانه خود را در حالت بقا یا Survival بازی به دست بیاورند، عده‌ای رویکرد خلاقانه دیگری در حالت Creative را پیش گرفته که به آن‌ها اجازه می‌دهد با استفاده از بلاک‌های مختلف به ساخت آن‌ چه در سر دارند بپردازند. اگرچه ساخته‌های مخاطبین بازی برخی اوقات به اجزایی که در زمین وجود دارد مانند قلعه‌ها، بناها و منظره‌های شهری مدرن خلاصه می‌شود یک پلیر تصمیم به طراحی منظومه شمسی در آن پرداخته است.

کاربری به bubbaflubba با انتشار ویدئویی در یوتیوب، بازسازی صورت گرفته توسط خود از منظومه شمسی در Minecraft را به نمایش گذاشت. براساس آن چه در این ویدئو مشاهده می‌شود، این کاربر موفق شده تا تمام اجزای آسمانی از جمله خورشید، زمین، سیاره مشتری، زحل، مریخ، اورانوس، ونوس، عطارد، پلوتون و نپتون را در آن بازسازی کند. هم‌چنین چندین ماه نیز به طراحی خود اضافه کرده که یکی از آن‌ها به زمین تعلق دارد. ناگفته نماند این پلیر در کنار ساخت تمام اجزای فلکی، مقیاس و تناسب آن‌ها با یکدیگر را نیز رعایت کرده تا وقتی به آن‌ها نگاه می‌کنید و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه می‌کنید تصویر زیبایی در مقابل چشمانتان نقش ببندد.

اگرچه تمامی اجزا و سیاره‌ها به شکل زیبایی پیاده‌سازی شده‌اند، نکته درخشان این پروژه طراحی خورشید آن است. اندازه قابل توجه این ستاره در مقایسه با دیگر سیاره، به کاربر bubbaflubba اجازه داده تا جزئیات خیره‌کننده‌ای را به طراحی خود اضافه کند. برای مثال شراره‌هایی که از سطح خورشید منعکس می‌شوند در این مدل پیاده‌سازی شده. به علاوه رنگ‌بندی مورد استفاده شده به گونه‌ای بوده تا حس گرما را به بهترین شکل از خورشید آن دریافت کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments