برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کشف آیتمی نایاب در ماینکرفت که نباید وجود خارجی داشته باشد

آیتمی قدرتمند و نایاب

کشف آیتمی نایاب در ماینکرفت که نباید وجود خارجی داشته باشد ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
آیتمی نایاب در ماینکرفت

یکی از مخاطبین موفق به کشف آیتمی نایاب در ماینکرفت شده که نوعی سیب طلایی سحر شده بوده که بسیار سخت یافت می‌شود و در عین حال بسیار قدرتمند محسوب می‌شود.

سیب طلایی (Golden Apple) مسحور شده، گونه‌ای از سیب طلایی عادی به شمار می‌رود و جزو نایاب‌ترین آیتم‌ها در بازی ماینکرفت به حساب می‌آید. این آیتم که در نسخه 1.31 بازی به آن اضافه شد، شانس بسیار کمی برای یافتن به عنوان یک لوت درون صندوق‌های بازی دارد. نایاب بودن این آیتم نه تنها به دلیل درصد پایین ظاهر شدن آن بلکه به دلیل آن بوده که پلیرها بازی نمی‌توانند سیب طلایی مسحور شده را خودشان کرفت کرده یا بسازند.

کشف چنین آیتمی نایاب در ماینکرفت سبب می‌شود مزیت‌های مختلفی در اختیار پلیر قرار بگیرد. در همین راستا یکی از پلیرهای بازی به قدری خوش شانس بوده که بتواند چنین آیتمی را پیدا نماید با این حال متوجه امری غیرعادی در رابطه با آن شده است. یکی از کاربران ردیت با نام کاربری Firm_Geologist_3480 موفق به یافتن سیب طلایی مسحور شده با جادوی Efficiency I شده است. به گفته این کاربر، او این سیب طلایی را هنگام گشت و گذار در یک عمارت جنگلی پیدا کرده است.

این عمارت جنگلی یک بنای بسیار بزرگ بوده که در یک جنگل تاریک قرار دارد و به عنوان یکی از خطرناک‌ترین مکان‌ها در ماینکرفت شمرده می‌شود. دلیل این موضوع نیز حضور دشمنانی نظیر Evoker و Vindicator در این منطقه است. در عین حال افراد متحد نیز در این منطقه حضور دارند.

آیتم سیب طلایی مسحور یافت شده به قدری نایاب بوده که در تئوری نباید وجود خارجی داشته باشد. جادوهای مشخصی در ماینکرفت وجود دارد که سبب می‌شود پلیرها بتوانند بیشترین کارکرد ممکن را از زره‌ها، سلاح و ابزارهای خود دریافت نمایند. افسون Efficiency یک جادوی عالی در این زمینه محسوب می‌شود که موجب افزایش سرعت پلیرها و سایر مزیت‌های دیگر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments