1%
  • 0/10

تماشا کنید: کراس اور بازی ماینکرفت با بازی Mega Man X معرفی شد

کراس اوری جذاب و نوستالژیک!

تماشا کنید: کراس اور بازی ماینکرفت با بازی Mega Man X معرفی شد ۱ ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک

تیم موجانگ به تازگی تریلری جدید از بازی محبوب خود به انتشار رساند که ما را غافلگیر کرد. کراس اور بازی ماینکرفت با بازی Mega Man X معرفی شد. بازی ماینکرفت به طور کلی با شرکت‌های بسیاری قرارداد بسته و با این روش، طرفداران بازی‌های مختلف را به سوی خود می‌کشاند!

بازی ماینکرفت پس از انتشار در سال ۲۰۱۱، تا به امروز همیشه پویا بوده و علاقه طرفداران این بازی برای تجربه‌های جدید در عنوان محبوب خود بی نظیر بوده و همین موضوع این عنوان را زنده نگه داشته است. علاوه بر آن، مد سازان بسیاری به این بازی توجه کرده و محتوای شخصی سازی شده جدید برای آن ارائه می‌دهند که دیگر دلیل موفقیت این بازی است.

با این وجود، باید بیش از هر شخص یا گروه دیگری، از استودیو موجانگ (Mojang) تیم توسعه بازی ماینکرفت برای انتشار پیاپی به روزرسانی‌ها و محتوای جدیدی که کاربران را سرگرم نگه می‌دارند تشکر کرد. تیم موجانگ این محتوا را گاهی به صورت پولی عرضه کرده، با این حال بزرگ‌ترین به روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرند که این موضوع همیشه برای گیمرها قابل احترام و جذاب است.

برای مثال، می‌توان به به روزرسانی پیش رو با کد ۱.۲۰ اشاره داشت که بدون شک یکی از بزرگ‌ترین به روزرسانی‌های تاریخ ماینکرفت بوده و بسیاری محتوای جدید از جمله زیست بوم شکوفه گیلاس، دشمنان جدید و البته قابلیت باستان شناسی را در کنار سیلی از محتوای معرفی نشده ارائه می‌دهد.

اما چیزی که بیش از به روزرسانی ۱.۲۰ ما را غافلگیر کرد، کراس اور بازی ماینکرفت با بازی Mega Man X بود. لازم به ذکر است که نیازی به صبر کردن نبوده و شما از همین حالا می‌توانید این بسته الحاقی را در بازی ماینکرفت خریداری کنید. تریلری که در ابتدای مطلب تماشا می‌کنید، از تمام محتوای این بسته الحاقی رونمایی می‌کند. این بسته الحاقی شامل موسیقی اوریجینال بازی Mega Man X، ۱۴ اسکین و بازسازی برخی مراحل خاطره انگیز این بازی به همراه برخی باس فایت‌ها است.

مدتی پیش ما شاهد کراس اور بازی ماینکرفت با Avatar: The Last Airbender بودیم که اسکین‌های جدیدی را وارد بازی کرد و مورد توجه کاربران قرار گرفت. خوشبختانه تعداد کراس اورهای ماینکرفت طی سال‌های اخیر افزایش یافته و ما به طور مداوم شاهد عرضه بسته‌های جدید هستیم. بدون شک موجانگ برنامه‌های بیشتری برای ما داشته که از رسانه‌ای کردن آن‌ها سر باز می‌زند.

در گذشته، بازی ماینکرفت برای کراس اورهای فوق العاده خلاقانه شناخته می‌شد که روش‌های جدیدی را برای تجربه این بازی در اختیار ما قرار می‌دادند. این کراس اورها به حدی جذاب شده بودند که کاربران و افشاگران به طور مداوم برای با خبر شدن از کراس اورهای پیش رو و محتوای آن‌ها تلاش می‌کردند. سال گذشته کاربری خلاق کراس اور بازی ماینکرفت با سریال محبوب Breaking Bad را در اختیار کاربران قرار داد که به شکل غیر قابل باوری مورد توجه کاربران قرار گرفت. البته باید اشاره داشت که متاسفانه احتمال انتشار نسخه رسمی این کراس اور بسیار کم بوده و کاربران و افشا گران باید به دیگر ایده‌های موجانگ برای ماینکرفت فکر کنند.

با انتشار جدیدترین کراس اور بازی ماینکرفت، از نو باید رو به اخبار و شایعات آورده تا از کراس اور بعدی ماینکرفت مطلع شویم. خوشبختانه بازی ماینکرفت در حال گذراندن روزهای بی نظیری است. نسخه‌های اسپین آف از بازی ماینکرفت از جمله بازی Minecraft Dungeons و بخش داستانی این بازی، مدت زمان قابل توجهی است که از نظر کاربران دور مانده و آن‌ها علاقه بیشتری به محتوای جدید بازی اصلی ماینکرفت نشان می‌دهند.

در حال حاضر اینگونه به نظر می‌رسد که مایکروسافت، شرکت مادر استودیو موجانگ از رویه پیش گرفته شده توسط آن‌ها راضی بوده و قصد ندارد این تیم را برای انتشار نسخه‌ای کاملا جدید از این سری بازی تحت فشار قرار دهد. به عبارت دیگر، تا زمانی که کاربران خوشحال هستند، نباید رویه را تغییر داد. نظر شما درباره کراس اور بازی ماینکرفت با بازی Mega Man X چیست؟ آیا این بازی نوستالژیک شما را وادار به خرید این بسته الحاقی می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments