1%
  • 0/10

کشف زیست بوم جدید بازی ماینکرفت در نسخه آزمایشی

نگران نباشید؛ نسخه نهایی بهتر و متفاوت‌تر خواهد بود!

کشف زیست بوم جدید بازی ماینکرفت در نسخه آزمایشی ۲ ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
زیست بوم جدید بازی ماینکرفت

زیست بوم جدید بازی ماینکرفت پیش از عرضه به روزرسانی کشف شد. کاربری کنجکاو به تازگی زیست بوم جدیدی که توسعه دهندگان وعده داده بودند را کشف کرد، اما نکته‌ای در این میان وجود دارد که شاید چندان شما را شاد نکند!

به روزرسانی جدید ماینکرفت که به زودی با کد ۱.۲۰ به انتشار خواهد رسید، وعده بسیاری از محتوای جدید و بی نظیر را به کاربران داده است و از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به زیست بوم جدید شکوفه‌های گیلاس (Cherry Blossom Biome) اشاره داشت که به تازگی نسخه‌ای کوچک از آن توسط یکی از کاربران کشف شده است. این زیست بوم پوشیده از درختان و گل‌های رنگارنگ است. درخت شکوفه گیلاس در میان آن‌ها دیده می‌شود که به همراه خودی نوعی جدید از چوب را به آورده که صورتی رنگ بوده و می‌تواند سازه‌های شما را به شدت زیبا کند.

استودیو موجانگ (Mojang) برای توسعه و انتشار این به روزرسانی به شدت مهم و خیلی عظیم، بسیار محتاط عمل کرد. آن‌ها از ابتدای سال ۲۰۲۳ آغاز به عرضه به روزرسانی‌های کوچک کرده و اطلاعات نا چیزی را در اختیار کاربران قرار دادند تا مانند به روزرسانی‌های گذشته سبب نا امیدی آن‌ها نشوند. اگر به خاطر داشته باشید، کاربران پس از انتشار به روزرسانی Cave and Cliffs به شدت از این بازی، به دلیل وجود بسیاری مشکلات و حذف ویژگی‌ها در به روزرسانی نا امید شدند و این موضوع سبب شد توسعه دهندگان به روزرسانی نام برده را به دو بخش تقسیم کنند.

در حالی که این به روزرسانی به دو بخش تقسیم شد و به توسعه دهندگان اجازه توسعه بیشتر را داد، برخی ویژگی‌ها که توسط توسعه دهندگان وعده داده شده بودند، در نسخه نهایی به روزرسانی در اختیار کاربران قرار نگرفتند. از جمله ویژگی‌های ارائه نشده در به روزرسانی Cave and Cliffs می‌توان به ویژگی باستان شناسی اشاره داشت که پس از لغو شدن سبب عصبانیت بیش از حد کاربران شد. اما خوشبختانه این ویژگی با به روزرسانی پیش رو یعنی به روزرسانی ۱.۲۰ به انتشار خواهد رسید تا کاربران بالاخره بتوانند این ویژگی مهم و دلچسب را تجربه کنند.

دیگر ویژگی جذابی که کاربران به شدت منتظر آن هستند، زیست بوم جدید شکوفه‌های گیلاس است که یکی از کاربران به تازگی نسخه کوچک آن را در نسخه‌های آزمایشی ماینکرفت پیدا کرده است. این کاربر که با نام Endskeleton2005 شناخته می‌شود، یافته خود را با دیگر کاربران در شبکه اجتماعی ردیت به اشتراک گذاشت است. این نسخه کوچک از زیست بوم جدید بازی ماینکرفت در میان یک دشت و یک منطقه برفی دیده شده است. متاسفانه باید اشاره داشت که کاربران پس از دیدن چنین زیست بوم کوچکی که حتی به آن‌ها اجازه ساخت خانه را نمی‌دهد بسیار نا امید شده‌اند!

البته در ادامه باید اشاره داشت که احتمال رویارویی با چنین صحنه‌ای، آن هم در نسخه آزمایشی بازی به شدت کم بوده و کاربران باید انتظار دنیاهایی متفاوت در نسخه نهایی را داشته باشند. زیست بوم‌های مختلف می‌توانند در اندازه‌های مختلف ظاهر شوند و از آنجایی که شما می‌توانید تا حد قابل قبولی زیست بوم خود را مشخص کنید، این احتمال وجود دارد که پس از انتشار نسخه نهایی به آسانی بتوانید زیست بوم‌های کمیاب را کشف کنید.

در حالی که هنوز نام نهایی به روزرسانی ۱.۲۰ مشخص نشده، ما می‌دانیم که باید منتظر بسیاری محتوای جدید در آن باشیم. این به روزرسانی مملو از آیتم‌های جدید برای ساخت و ساز، چوب‌های جدید، ویژگی باستان شناسی و بسیاری چیزهای دیگر است. نظر شما درباره زیست بوم جدید بازی ماینکرفت چیست؟ آیا ویژگی‌های جدید به روزرسانی ۱.۲۰ شما را جذب می‌کنند؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments