1%
  • 0/10

ایجاد تغییر در سلاح میس در ماینکرفت توسط یکی از کاربران

ایجاد تغییر در سلاح میس در ماینکرفت توسط یکی از کاربران ۰ ۰۶ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سلاح میس در ماینکرفت

یکی از کاربران سلاح میس در ماینکرفت را دستخوش تغییراتی کرده که سبب شده استفاده از آن بیش از پیش لذتبخش و مهیج شود.

عنوان ماینکرفت به صورت دوره‌ای محتوای جدیدی را از طریق اسنپ‌شات‌های خود به بازی می‌کند. قابلیتی که پیش‌نمایشی از آن چه که قرار است به عنوان ویژگی جدید به بازی اضافه شود را به نمایش می‌گذارد. این ویژگی‌های جدید از مناطق مختلف گرفته تا جانداران متنوع، سلاح‌ها و محتویات دیگر را شامل می‌شود که هر کدام به نوعی به ساخته سندباکس کمپانی موژانگ (Mojang) تنوع می‌بخشند.

در سال جاری یکی از مواردی که توجهات فراوانی را در ماینکرفت به خود جلب کرد، اضافه شدن هفت گونه گرگ مختلف به بازی بود. این گونه‌ها به یکی از محبوب‌ترین جانداران داخل بازی، طراحی‌های متفاوتی اضافه کرد و پلیر می‌توانست هر کدام از آن‌ها را در زیستگاه مخصوص به خود اضافه کند.

با این حال چیزی که در چند روز گذشته توجهات را معطوف خود کرده، اسنپ‌شاتی است که به سلاح جدید میس (Mace) اشاره دارد. با این سلاح میس در ماینکرفت پلیرهای می‌توانند ضربات قدرتمندی به دشمنان خود وارد کننند که همین موضوع لایه جدید لذتبخش دیگری به گیم‌پلی آن اضافه می‌کند.

یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام MrMakistein بهبود قابل توجهی در سلاح میس صورت داده که سبب شده قدرت این سلاح ماینکرفت از گذشته نیز بیشتر شود. این کاربر ویدئویی به اشتراک گذاشته که طی آن در حال پرش و جهش به محیط اطراف بوده و با استفاده از میس به یک مرغ حمله می‌کند و آن را با ضربه محکمی می‌کشد. سپس با استفاده از جهش خود به یکی از اهالی دهکده حمله کرده و او را می‌کشد.

پس از دومین جهش، پلیر ضرب‌آهنگ بیشتری یافته و به ارتفاع قابل توجهی دست پیدا می‌کند و در همین حین به یکی دیگر از اهالی روستا حمله می‌کند. باید به این نکته نیز توجه کرد که پلیر در هنگام پرش‌های خود آسیبی به واسطه ارتفاع دریافت نمی‌کند که به لطف قدرت سلاح میس در ماینکرفت حاصل شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments