1%
  • 0/10

جزئیات به‌روزرسانی جدید ماینکرفت مشخص شد

اعمال تغییرات و ویژگی‌های جدید

جزئیات به‌روزرسانی جدید ماینکرفت مشخص شد ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
به‌روزرسانی جدید ماینکرفت

به تازگی به‌روزرسانی جدید ماینکرفت برای نسخه اصلی آن تحت عنوان Bedrock منتشر شده که شامل اعمال تغییرات و اضافه شدن موارد جدید می‌شود.

به‌روزرسانی جدید منتشر شده برای نسخه Bedrock، تغییراتی در گرگ‌های بازی ایجاد کرده، ویژگی‌های تجربی جدیدی را اضافه کرده تا کاربران به امتحان آن‌ها بپردازند و هم‌چنین باعث رفع ایرادات و باگ‌ها و هم‌چنین بهبودهای دیگر می‌شود. در چند وقت اخیر گرگ‌ها به بحث اصلی در زمینه ماینکرفت تبدیل شده و به‌روزرسانی قبلی نیز تغییرات دیگری در این گونه جانوری ایجاد کرده بود.

در به‌روزرسانی جدید ماینکرفت هشت گونه متفاوت گرگ اضافه شده و هر کدام از آن‌ها به زیست بوم خاصی تعلق دارند. هر کدام از این گونه‌ها رنگ منحصر به فردی مرتبط با زیستگاه خود داشته و از سوی دیگر هر کدام در تعداد مختلفی ظاهر می‌شوند. گونه گرگ راه راه، در تعداد 4 الی 8 تایی ظاهر شده از سوی دیگر گرگ برفی همیشه به تنهایی دیده می‌شود.با توجه به این که گرگ‌ها به بخش اصلی گیم‌پلی ماینکرفت اضافه شده، شرکت موژانگ (Mojang) تغییرات بیشتری به این گونه جانوری محبوب اضافه کرده است.

به‌روزرسانی جدید میزان سلامتی گرگ‌ها را از عدد 20 به 40 رسانده و هم‌چنین میزان بهبودی نوار سلامتی گرگ‌ها نیز با غذا دادن دو برابر شده است. این به‌روزرسانی هم‌چنین سه ویژگی آزمایشی نیز درون بازی اعمال کرده است. اولین مورد Wind Charge نام داشته که در اصل یک سلاح جدید دوربرد بوده که توسط Breezeها انداخته می‌شود. شلیک گلوله با این سلاح مشابه با همان چیزی بوده که Breezeها مورد استفاده قرار می‌دهند و به دشمن خود صدمه وارد می‌کنند.

دومین مورد به اسکلت‌هایی به نام Bogged Skeletons مربوط شده که یک گونه جدید بوده و تیرهای سمی پرتاب می‌کنند. این اسکلت‌ها در باتلاق‌ها و مرداب‌ها ظاهر شده و نوار سلامتی کمی دارند و با سرعت کمتری تیرهای سمی شلیک می‌کنند. سومین مورد نیز به Vault Block اختصاص دارد که درون تریال چمبرزهای (Trial Chambers) بازی یافت می‌شوند. بدین منظور پلیر باید کلید تریال یا Trial Key را به دست آورده و به وسیله آن بلاک را باز نماید و که بدین طریق لوت‌ها ارزشمندی به دست خواهد آورد. حال آن که لوت هر والت بلاک تنها توسط یک پلیر می‌تواند آنلاک شود. سایر موارد این به‌روزرسانی نیز شامل حل باگ‌ها و اعمال شدن بهبودهای مختلف در بازی و گیم‌پلی آن می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments