احتمال افزایش سرمایه‌گذاری مایکروسافت در استودیوی تانگو گیم ورکس

رضایت از عملکرد استودیو

استودیوی تانگو گیم ورکس

بر اساس گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت به دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر در استودیوی تانگو گیم ورکس است.

جدیدترین بازی استودیو تانگو گیم ورکس چند ماه پیش تحت عنوان Hi-Fi Rush منتشر شد؛ اثری که به تازگی تعداد بازیکنان آن از مرز سه میلیون نفر عبور کرده و چه بسا همچنان به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد. بر این اساس، ظاهرا ردموندی‌ها از عملکرد این استودیو حسابی رضایت دارند و در آینده شاهد همکاری بیشتری میان این دو خواهیم بود.

ماجرا از این قرار است که مدتی پیش آقای جف گراب، خبرنگار رسانه معروف ونچربیت، در گزارشی اعلام کرد که مایکروسافت از تانگو گیم ورکس رضایت کامل دارد و به همین خاطر، به دنبال سرمایه‌گذاری مجدد در این استودیو است. به گفته این منبع آگاه، ظاهرا در آینده بازی‌های انحصاری بیشتری از سوی این سازنده برای ایکس باکس عرضه خواهد شد.

به طور کلی، مایکروسافت در طول سال‌های اخیر از نظر توسعه بازی‌های انحصاری و فرست پارتی عملکرد چندان خوبی نداشته و چه بسا بازی ردفال به یکی از بدترین عناوین ردموندی‌ها تبدیل شده است. با این وجود، ایکس باکس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با همکاری استودیوهای زیرمجموعه خود، کیفیت آثار انحصاری خود را ارتقا دهد.

بهتر است بدانید که مدتی پیش شایعه شده بود که بازی Hi-Fi Rush نتوانسته انتظارهای مایکروسافت را به خوبی برآورده کند و از نظر تجاری نیز یک شکست برای ردموندی‌ها به شمار می‌رود. هرچند، آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی ایکس باکس، به با رد این ادعا، خاطرنشان کرد که این بازی یک موفقیت بزرگ را برای مایکروسافت رقم زده و مدیران از عملکرد تانگو گیم ورکس رضایت کامل دارند.

ناگفته نماند استودیوی تانگو گیم ورکس در سال ۲۰۲۱ میلادی با همکاری بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی بازی Ghostwire Tokyo را روانه بازار شد. با توجه به عملکرد قابل قبول این استودیو در طول سال‌های اخیر، انتظار می‌رود که توسعه‌دهندگان در حال حاضر روند ساخت پروژه بعدی خود را آغاز کرده‌اند که البته هنوز جزئیاتی از این بازی در دسترس نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا