1%
  • 0/10

ناکامی مایکروسافت در رشد سرویس گیم پس

انتظارها برآورده نشد

ناکامی مایکروسافت در رشد سرویس گیم پس ۰ ۰۴ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رشد سرویس گیم پس

بر اساس تازه‌ترین گزارش مالی مایکروسافت، ظاهرا سرویس اشتراکی گیم پس در رشد سالانه خود موفق نبوده و انتظارها را برآورده نکرده است.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. در حالی که میلیون‌ها کاربر با استفاده از این سرویس به تجربه بازی‌ها می‌پردازند، اما به نظر می‌رسد میزان رشد این سرویس در طول ماه‌های اخیر نتوانسته انتظار ردموندی‌ها را به خوبی برآورده کند.

به بیان دقیق‌تر، مدتی پیش جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت مایکروسافت با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که طی این نشست، آمار و ارقامی در خصوص عملکرد سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس در دسترس عموم قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ظاهرا مایکروسافت در نظر داشت که درآمد ایکس باکس حاصل از سرویس اشتراکی گیم پس در طول ماه‌های اخیر چیزی در حدود ۴.۴ درصد نسبت به گذشته افزایش پیدا کند. این در حالی است که این درآمد تنها ۰.۷ درصد رشد کرده و گیم پس در تحقق اهداف سالانه شکست خورده است.

جدا از این موضوع، یکی از اهداف اصلی مایکروسافت در حوزه بازی‌های ویدیویی، رشد ۷۳ درصدی سرویس اشتراکی گیم پس بود که برخلاف تصورها، این سرویس تنها ۲۸ درصد رشد کرده است. به عبارت دیگر، گیم پس نزدیک به ۵۰ درصد پایین‌تر از پیش‌بینی مایکروسافت عمل کرده است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عملکرد نه چندان خوب گیم پس از نظر مایکروسافت و عدم رشد کافی آن در طول ماه‌های اخیر چیست؟ به نظر شما، این اتفاق را با چه دلایلی می‌توان توجیه کرد؟ فراموش نکنید نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments