#مهسا_امینی

آیا قابلیت‌های دوال‌سنس به کنترلرهای Xbox Series X | S اضافه خواهد شد؟

نظرسنجی جالب مایکروسافت

آیا قابلیت‌های دوال‌سنس به کنترلرهای Xbox Series X | S اضافه خواهد شد؟ نریمان هروی ۰ ۱۸ دی ۱۳۹۹
آیا دارندگان Xbox Series X/S به قابلیت های دوال سنس علاقه‌مندند؟

مایکروسافت از دارندگان Xbox Series X/S می‌پرسد که آیا آنان به قابلیت های کنترلر جدید شرکت سونی یعنی DualSense علاقه‌مند هستند یا خیر.

کنسول های Xbox Series X/S و PlayStation 5 پلتفرم‌های قدرتمندی هستند و هرکدام از آنان، قابلیت های منحصر به فرد دارند تا بازیکنان با توجه به سلیقه‌ای که دارند، کنسول محبوب خود را بخرند. کنسول PS5 با کنترلری به نام DualSense عرضه شد که در کنار طراحی بسیار شیک و زیبا، تجربه‌ای متفاوت با قابلیت‌های هپتیک پیش روی بازیکنان قرار داد. حالا به نظر می‌رسد که فقط بازیکنان نبودند که از این تکنولوژی شگفت‌زده شدند، بلکه مایکروسافت نیز مشغول نظرسنجی از دارندگان کنسول Xbox Series X/S است تا بداند آن‌ها تا چه حد به این قابلیت‌ها علاقه‌مند هستند.

نظرسنجی های پس از عرضه‌ی کنسول‌ها، اتفاقی تازه به شمار نمی‌آید و مایکروسافت و سونی همیشه دوست داشتند نظر کاربران خود را بدانند. نظرسنجی جدید Xbox عملا می‌پرسد:

دوست دارید چه چیزی ارتقا یابد؟ تجربه‌ی خودتان را چگونه توصیف می‌کنید؟ آیا حس می‌کنید که به نسل بعد منتقل شده‌اید؟

البته همچنین پرسیده شده که آیا دارندگان جعبه‌ی مجهول نسل نهمی علاقه دارند تا قابلیت های DualSense به کنترلر‌های Xbox اضافه شوند یا خیر.

با توجه به نگاهی که به کنسول های نسل نهمی انداخته‌ایم و فارغ از سرویس‌ها و انحصاری‌ها، باید گفت که مایکروسافت در طراحی UI یا رابط کاربری سلیقه‌ی بیشتری به خرج داده، اما به هیچ وجه نمی‌شود قابلیت‌های دوال سنس را نادیده گرفت. این کنترلر با طراحی زیبا و قابلیت‌های تازه، تجربه‌ای جدید و فراموش نشدنی به بازیکنان هدیه می‌دهد. با اینکه قاعدتا مایکروسافت عینا همین کنترلر را برای عرضه در نظر نخواهد گرفت، اما قطعا تجربه‌ی تکنولوژی‌های شبیه به دوال سنس با کنسول جدید Xbox می‌تواند قدمی رو به جلو برای کنسول‌های نسل نهمی ردموندی‌ها، به حساب آید.

شما چه فکری می‌کنید؟ آیا شما از دارندگان کنسول نسل نهمی مایکروسافت هستید؟ دوست دارید قابلیت‌های دوال سنس را تجربه کنید؟ دیدگاه خودتان را با ما و سایر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا