1%
  • 0/10

مایکل روکر ممکن بود نقش متفاوتی را در Guardians of the Galaxy ایفا کند

تعهد به سریال The Walking Dead می‌توانست کار دست روکر دهد

مایکل روکر ممکن بود نقش متفاوتی را در Guardians of the Galaxy ایفا کند ۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
مایکل روکر

مایکل روکر هنرپیشه‌ی آمریکایی در مصاحبه‌ی اخیر خود فاش کرد در ابتدا قرار بود نقش متفاوتی را در فیلم Guardians of the Galaxy ایفا کند.

در سری فیلم‌های Guardians of the Galaxy شخصیت‌های برجسته‌ی زیادی حضور یافتند که یاندو اودانتا یکی از آن‌ها بود. این شخصیت نخستین بار در شماره‌ی ۱۸ کمیک بوک‌های Marvel Super-Heroes حضور یافت و بعدها اولین گروه از محافظان کهکشان را تاسیس کرد. او آخرین بازمانده از نژاد خود بود و می‌توانست با استفاده از سوت زدن، تیرهای کشنده‌ای را کنترل کند. مایکل مور (Michael Rooker) نقش یاندو را در دنیای سینمایی مارول ایفا کرد. البته این هنرپیشه‌ی آمریکایی در ابتدا قرار بود به عنوان شخصیت دیگری جلوی دوربین برود.

خبرنگار وب سایت Comicbook که در رویداد GalaxyCon Richmond حضور داشت، این فرصت را به‌دست آورد تا مصاحبه‌ای را با مایکل روکر انجام دهد. روکر در بخشی از مصاحبه گفت به دلیل تعهدش به سریال The Walking Dead قرار بود نقش کوتاهی در Guardians of the Galaxy داشته باشد اما پس از اینکه مشخص شد شخصیت مرل دیکسون به‌زودی کشته می‌شود، نقش مهم‌تری را انتخاب کرد. جیمز گان (James Gunn) در ابتدا روکر را برای نقش کوراث در نظر گرفته بود؛ نقشی که نهایتا به جایمن هانسو (Djimon Hounsou) رسید:

من به جیمز گفتم: سریال The Walking Dead همچنان ادامه دارد و تو قصد داری درست همزمان با فیلمبرداری فصل جدید، فیلم Guardians of the Galaxy را وارد فاز تولید کنی. بنابراین نمی‌توانم نقش یاندو را داشته باشم.

مایکل روکر
شخصیت کوراث در دنیای سینمایی مارول

مایکل روکر مدتی پس از این مکالمه متوجه می‌شود که شخصیت مرل دیکسون به‌زودی کشته می‌شود. در نتیجه هیچ تداخلی در برنامه‌های او وجود نخواهد داشت:

در حالی که به تاریخ‌ها نگاه می‌کردم، دست‌اندرکاران سریال The Walking Dead به من گفتند مرگ مرل به‌شدت محرمانه بوده و به هیچ فردی نباید بگویم. من هم در پاسخ گفتم مشکلی نیست و تحت هیچ شرایطی فردی خبردار نخواهد شد. مکالمه که به پایان رسید، به جیمز زنگ زدم و گفتم: «حدس بزن چه اتفاقی افتاده است؟ مرل دیکسون در جریان این فصل کشته می‌شود. پس می‌توانم نقش یاندو را ایفا کنم.» اینطوری بود که این نقش به من رسید.

اسپویل: اگر به یاد داشته باشید، یاندو اودانتا در پایان Guardians of the Galaxy Vol. 2 زندگی خود را فدا کرد تا پیتر کوئیل زنده بماند. طبق متنی که جیمز گان در پاسخ به یکی از طرفداران اینستاگرام منتشر کرد، شخصیت‌ها در سری فیلم‌های محافظان کهکشان مرده باقی می‌مانند و احتمالا هرگز باز نخواهند گشت. بنابراین، نباید انتظار داشت یاندو در قسمت سوم حضور داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments