مایکل کیتون به سریال Dopesick می‌پیوندد

از بتمن و Beetlejuice تا نگرانی برای معتادان آمریکایی

سریال Dopesick

مایکل کیتون بازیگر شناخته‌شده‌ی آمریکایی، در مجموعه‌ی تلویزیونی Dopesick ایفای نقش خواهد کرد.

هنرپیشه‌ی شناخته‌شده‌ی فیلم‌های Batman و Beetlejuice، مایکل کیتون، به‌نظر می‌رسد در پروژه‌ی جدید شبکه‌ی تلویزیونی Hulu نقش‌آفرینی می‌کند. سریال جدید Dopesick روایتگر مسائل آمریکا با بحران اعتیاد به مواد مخدر و مشکلات پیرامون آن است و گذری به زندگی و تلاش‌های قهرمان‌هایی که با این بیماری مبارزه کرده‌اند، می‌کند. این مجموعه‌ی تلویزیونی با دید انسانی، بلندپروازانه و هولناک به مسئله‌ی اعتیاد آمریکا می‌پردازد و ماجراهای مختلفی را به تصویر می‌کشد.

داستان Dopesick از آن‌جایی شروع می‌شود که مایکل کیتون، در نقش ساموئل فینیکس، در جایگاه یک پزشک ظاهر می‌شود و سعی می‌کند به مقابله با اعتیاد به مواد مخدر در آمریکا بپردازد، اما درگیر چالش‌های زیادی می‌شود که زندگی خودش را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از فیلم‌هایی که مایکل کیتون در آن‌ها حضور داشته می‌توان به Birdman ،Batman ،Beetlejuice ،Batman Returns ،Pacific Heights ،Clean and Sober ،Gung Ho ،My Life ،Live from Baghdad ،One Good Cop ،The Founder ،Spotlight ،Post Grad ،The Last Time ،First Daughter و A Shot at Glory اشاره کرد. او همچنین در سریال‌های Last Week Tonight with John Oliver ،Family ،The Tony Randall Show ،Documentary Now! ،Clear History ،The Company و King of the Hill نقش‌آفرینی کرده است.

هنوز تاریخ دقیق انتشار سریال Dopesick مشخص نشده، اما پیش‌بینی می‌شود این مجموعه‌ی تلویزیونی در سال ۲۰۲۱ از شبکه‌ی Hulu پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا