آیا حضور بتمن مایکل کیتون در The Flash قطعی شده است؟

مایکل کیتون از پاسخ به این سوال سر باز زد

حضور بتمن مایکل کیتون در The Flash

مایکل کیتون بازیگر آمریکایی در مصاحبه‌ی اخیر خود با جیمی کیمل به شایعه‌ی حضورش در فیلم سینمایی The Flash واکنش نشان داد.

استودیوی برادران وارنر و دی‌سی فیلمز از چند سال پیش تلاش خود را به کار گرفتند تا نخستین اقتباس سینمایی فلش را جلوی دوربین برده و نهایتا اکران کنند اما اما هر بار بنا به دلایلی مجبور به تغییر برنامه‌ریزی‌های خود شدند. اینطور که به نظر می‌رسد، اینبار عزم جدی‌ای برای به سرانجام رساندن پروژه وجود دارد. اندی موسکیتی (Andy Muschietti) که سابقه‌ی کار روی It و It: Chapter Two در پرونده‌اش دیده می‌شود وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفته و قرار است این فیلم را از روی Flashpoint اقتباس کند. البته او وعده داده نسخه‌ی متفاوتی از این کمیک بوک‌ها را شاهد خواهیم بود.

در آن زمان مشخص نبود منظور از نسخه‌ی متفاوت کمیک بوک‌های Flashpoint چیست اما به مرور زمان قابل‌درک شد. اوایل تیر ماه گزارشی روی خروجی وب سایت‌های خبری قرار گرفت مبنی بر اینکه بتمن مایکل کیتون (Michael Keaton) در The Flash حضور دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، این نسخه از بتمن دوران سالمندی خود را می‌گذراند و پس از ملاقات با بری آلن، قرار است در نقش یک مربی برای او ظاهر شود. ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. با گذشت مدت کوتاهی، حضور بن افلک (Ben Affleck) برای ایفای دوباره‌ی نقش شوالیه‌ی تاریکی تایید شد تا مفهوم چندجهانی و حضور نسخه‌های مختلف از یک شخصیت در دنیای سینمایی دی‌سی شکل جدی‌تری به خود بگیرد.

مایکل کیتون چندی پیش در برنامه‌ی تلویزیونی Jimmy Kimmel Live حاضر شد و به گفتگو پیرامون موضوعات مختلف پرداخت. جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) که از هیجان‌زدگی طرفداران بابت بازگشت کیتون به نقش شوالیه‌ی تاریکی خبر داشت، یکی از سوالات خود را به این موضوع اختصاص داد. بازیگر Birdman از ارائه‌ی پاسخی مستقیم سر باز زده و تنها به تکرار مکررات پرداخت:

اینطور که آن‌ها [رسانه‌ها] می‌گویند، مشغول مذاکره هستیم. باید صبر کرد و دید حقیقت دارد یا نه.

جیمی کیمل سپس بحث بن افلک را به وسط کشید و گفت آیا حضور او برای ایفای نقش بتمن، به معنی بازگشت دیگر بازیگرانی است که در گذشته نقش شوالیه‌ی تاریکی را ایفا کرده بودند یا خیر. مایکل کیتون هم به در پاسخ و به شوخی گفت:

تمام ۱۲۷ بازیگر نقش بتمن قرار است در این فیلم حضور داشته باشند.

اینطور که به نظر می‌رسد، مایکل کیتون در صورتی هم که حضورش در The Flash قطعی شده باشد اجازه ندارد آن را صریحا تایید کند. با این حال، طولی نمی‌کشد که صحت یا نادرستی گزارش‌های منتشر شده در وب سایت‌های خبری مشخص شود؛ زیرا نخستین اقتباس سینمایی فلش مارس سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۱ اسفند الی ۱۱ فروردین) وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد تا برای اکران در سال ۲۰۲۲ آماده باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا