به‌زودی اخبار جدیدی از فیلم Ant-Man 3 منتشر خواهد شد

یکی از بازیگران اصلی این فیلم وعده‌ی انتشار اطلاعاتی در آینده‌ی نزدیک می‌دهد

به‌زودی اخبار جدیدی از فیلم Ant-Man 3 منتشر خواهد شد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
اخبار فیلم Ant-Man 3

«مایکل داگلاس» بازیگر مطرح هالیوودی و ایفاگر نقش دکتر «هنک پیم» در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های انت من، گفته است که به‌زودی شاهد اخبار جدیدی از فیلم Ant-Man 3 خواهیم بود.

از این موضوع که مارول قصد ساخت قسمت سوم از فیلم‌های مرد مورچه‌ای دارد مطمئن هستیم، ولی تا به حال هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشده است و نمی‌دانیم با چه چیزی طرف خواهیم بود. تنها می‌دانیم که Peyton Reed کارگردان دو قسمت قبلی برای فیلم سوم بازخواهد گشت. حال مایکل داگلاس بازیگر مشهور هالیوودی که در این فیلم‌ها عهده‌دار نقش دکتر «هنک پیم» مخترع اصلی لباس مرد مورچه‌ای را بر عهده دارد، طی یک پرسش و پاسخ در لایو اینستاگرام گفته است که به‌زودی خبرهایی از این فیلم خواهیم شنید.

در این پرسش و پاسخ یکی از طرفداران از او درباره‌ی فیلم Ant-Man 3 پرسید و داگلاس در جواب گفت که مارول به‌زودی اخبار جدیدی از آن منتشر خواهد کرد. در حال حاضر به جز بازگشت کارگردان و همچنین بازیگران اصلی شامل «پل راد»، «اونجلین لیلی» و «مایکل داگلاس» می‌دانیم که Jeff Loveness یکی از نویسندگان سریال Rick and Morty نگارش فیلمنامه‌ی این اثر را بر عهده داد. در حال حاضر تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نیست، اما احتمالا در سال ۲۰۲۲ بتوانیم آن را تماشا کنیم. شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر این‌که اتفاقات فیلم پس از جریانات قسمت بعدی «دکتر استرنج» رخ خواهد داد.

دیروز بود که مسئولان نمایشگاه کامیک‌کان از برگزاری یک رویداد دیجیتالی در تابستان امسال خبر دادند. شاید این رویداد محتمل‌ترین گزینه برای انتشار اولین خبرها از قسمت سوم Ant-Man باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا