آیا Metro Redux برای سوییچ و Void Bastards برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد؟

درجه‌بندی سنی این عناوین در اروپا حاکی از انتشار این دو بازی برای پلتفرم‌های جدیدی است

Metro Redux برای سوییچ

طبق اطلاعاتی که در صفحه‌ی یک سایت خرده‌فروشی بازی در پرتغال مشاهده شده است، کالکشن Metro Redux برای سوییچ و عنوان Void Bastards برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهند شد.

کالکشن Metro Redux شامل دو نسخه‌ی اول از سری مترو یعنی Metro 2033 و Metro Last Light است که از بهبود گرافیکی نسبت به نسخه‌های اصلی خود بهره‌مند هستند. عنوان Void Bastards هم اثری در سبک شوتر اول شخص با چاشنی سبک روگ‌لایک است که در می ۲۰۱۹ منتشر شد و سازندگانش از آثاری چون بایوشاک و System Shock 2 الهام گرفته‌اند.

کالکشن Metro Redux پیش از این در سال ۲۰۱۴ میلادی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و Void Bastards برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شده بودند، اما با توجه به اطلاعاتی که در سایت پرتغالی GamingReplay مشاهده شده است، این دو اثر به ترتیب برای نینتندو سوییچ و PS4 در دسترس قرار خواهند گرفت. البته در حال حاضر سایت پرتغالی این صفحه را پاک کرده است. هنوز ناشران این آثار خبری در این مورد منتشر نکرده‌اند.

آخرین بازی از سری مترو، عنوان Metro Exodus بود که زمستان سال گذشته توسط شرکت THQ Nordic برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا