شخصیت‌ها و مأموریت‌های جدید در بسته الحاقی Metro Exodus

ماجراهای کلنل و سم در روسیه ویران‌شده

بسته الحاقی Metro Exodus

دیپ سیلور و استودیو فوراِی گیمز (4A Games) چندی پیش از بسته الحاقی Metro Exodus رونمایی کردند که در قالب یک اکسپنشن پس با مأموریت‌های و کاراکتر‌های جدید ارائه می‌شود.

این محتوای جدید برای عنوان تحسین‌شده Exodus شامل دو مأموریت جدید است که دو کاراکتر قابل‌ کنترل تازه نیز به همراه دارند. برنامه‌ریزی برای عرضه این بسته شامل انتشار در زمستان ۲۰۱۹ و اوایل سال ۲۰۲۰ روی رایانه‌های شخصی (انحصاری فروشگاه اپیک گیمز)، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌شود.

اولین بخش بسته الحاقی Metro Exodus نام «Two Colonels» را یدک کشیده و بازیکنان را در نقش کلنل کلبنیکوف قرار می‌دهد که برای مراسم سال نو به‌سوی خانه و پسرش، کیریل، رهسپار می‌شود. همانطور که انتظار می‌رود، قرار نیست همه‌چیز به این سادگی‌ها پیش برود چرا که در دنیای زیرزمینی مترو، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. این فصل داستان‌محور از بازی یک سلاح شعله‌افکن جدید و محیطی بسیار تنگ و تار را به ارمغان می‌آورد. Two Colonels در زمستان ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

دومین DLC با نام «Sam’s Story»، داستان رنجر سابق ارتش ایالات متحده، سم، را در بستری تازه و سندباکس دنبال می‌کند. سم با امید به آنکه خانواده‌اش جان سالم به‌در برده، راه خود را به آمریکا درپیش گرفته و به منطقه سونامی‌زده ولادیووستوک می‌رسد. بازیکنان باید سم را در مسیر پرخطر خود در روسیه پساآخرالزمانی به سوی خانه هدایت کنند. این بسته برای اوایل سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا