دو کانسپت آرت جدید از فیلم Metal Gear Solid منتشر شد

این طرح‌های مفهومی توسط کارگردان متال گیر منتشر شده

کانسپت آرت فیلم Metal Gear Solid

در حالی که هنوز هیچ نمایشی از فیلم Metal Gear Solid وجود ندارد، دو روز پیش کارگردان این فیلم کانسپت آرت‌های جدیدی را در صفحه‌ی رسمی خودش در توییتر به اشتراک گذاشت.

سری متال گیر بدون شک یکی از محبوب‌ترین آی‌پی‌های بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. اولین قسمت از این مجموعه در سال ۱۹۹۸ میلادی منتشر شد و توانست با تزریق پکیجی از خلاقیت‌ها و عناصر فیلم‌های سینمایی به یکی از به یاد ماندنی‌ترین عناوین عرضه شده در تاریخ بازی‌های ویدیویی تبدیل شود.

آخرین نسخه از این این بازی تحت عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد و توانست ضمن کسب تحسین بسیاری از منتقدان، به فروش قابل قبولی در سراسر جهان دست یابد.

در سال ۲۰۰۶ میلادی هیدئو کوجیما، خالق سری متال گیر رسما تایید کرد که فیلمی با اقتباس از این مجموعه بازی ویدیویی به‌زودی وارد مراحل تولید خواهد شد. با وجود این که بیش از ۱۴ سال از آن زمان می‌گذرد، هنوز این فیلم مراحل پیش‌تولید خود را هم سپری نکرده و به طبع، هیچ نمایشی هم از آن وجود ندارد.

روز گذشته اما به مناسبت سی و سومین سالگرد خلق این آی‌پی، جردن ووگت رابرتز کانسپت آرت‌های جدیدی را از این فیلم در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرد.

Jordan-Vogt Roberts بعد از اشتراک‌گذاری این کانسپت‌ها گفت که تقریبا ۶ سالی می‌شود که روی این پروژه کار می‌کند تا بتوانید اثری در شان ساخته‌های هیدئو کوجیما [در مدیوم بازی‌های ویدیویی] تولید کند.

با تمام این اوصاف، هنوز سرنوشت فیلم Metal Gear Solid در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در سال ۲۰۱۷ میلادی سونی تایید کرد که ووگت رابرتز فیلم‌نامه را با هیدئو کوجیما به اشتراک گذاشته تا تایید او را هم دریافت کند. از طرفی دیگر، با جدایی این بازی‌ساز ژاپنی از کونامی، هیچکسی نمی‌داند که برند متال گیر به کدام سو خواهد رفت؛ اما با انتشار این کانسپ آرت‌ها حداقل می‌توان امیدوار بود که به لطف پافشاری‌های سونی پیکچرز، حداکثر ظرف یکی دو سال آینده فیلم متال گیر سالید را در مراحل تولید خواهیم دید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا