بازی Metal Gear Solid: Master Collection برای پلی استیشن 4 منتشر می‌شود؟

آیا کاربران پلی استیشن 4 هم شانس تجربه این کالکشن را خواهند داشت؟

بازی Metal Gear Solid: Master Collection برای پلی استیشن 4 منتشر می‌شود؟ عرفان بدری ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Metal Gear Solid: Master Collection برای پلی استیشن 4

طبق اعلام رسمی شرکت کونامی (Konami)، بازی Metal Gear Solid: Master Collection برای پلی استیشن 4 نیز منتشر شود، البته هنوز از تاریخ عرضه و قیمت آن برای این پلتفرم اطلاعاتی در دسترس نیست.

به‌روزرسانی: حساب کاربری ژاپن سری بازی‌های Metal Gear مدتی پیش اعلام کرد که بازی Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 علاوه بر پلتفرم‌هایی که قبلا تائید شده بود، برای کنسول پلی اسیتشن 4 نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. البته هنوز مشخص نیست که دارندگان این پلتفرم در چه تاریخی و با چه قیمتی به این کالکشن دسترسی پیدا می‌کنند، زیرا این موارد بعدا اعلام خواهند شد.

خبر اصلی: تا اواخر سال میلادی، طرفداران سری متال گیر این شناس را خواهند داشت تا پس از وقفه‌ای طولانی دوباره این مجموعه بازگردند و به لطف Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 تعدادی از ماندگارترین و جذابترین بازی‌های تاریخ را دوباره تجربه کنند. اکنون گزارش شده که این عنوان قرار است تا برای پلتفرم‌های بیشتری نسبت به آن چه که شرکت کونامی (Konami) پیش از این اعلام کرده، در دسترس قرار بگیرد.

به تازگی بازی Metal Gear Solid: Master Collection برای پلی استیشن 4 توسط ای‌اس‌آربی رده‌بندی سنی شده است. پیش از این شرکت کونامی اعلام کرده بوده که این کالکشن قرار است تا برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار بگیرد، اما اکنون با توجه به این رده‌بندی سنی به نظر می‌رسد که بازی برای کنسول پلی استیشن 4 نیز منتشر می‌شود.

البته باید توجه داشت که شرکت کونامی هنوز به طور رسمی هیچ چیزی را اعلام نکرده و برای این که از این موضوع مطمئن شویم، فعلا باید منتظر بمانیم، زیرا این امکان وجود دارد که ای‌اس‌آربی در این مورد اشتباه کرده باشد.

بازی مورد انتظار Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 قرار است تا در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۳ (۲ آبان ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ عرضه شود. این کالکشن شامل بازی‌های زیر می‌شود:

  • Metal Gear
  • Metal Gear 2: Solid Snake
  • Metal Gear Solid
  • Metal Gera Solid 2: Sons of Liberty
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater

همچنین شایعه شده است که کالکشن دوم این مجموعه نیز با نام Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 2 در راه است که شامل بازی‌های Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots و Metal Gear Solid: Peace Walker می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا