ساخت انیمه‌ی Metal Gear Solid توسط هیدئو کوجیما؟

جواب عجیب کوجیما

انیمه Metal Gear Solid

پس از عرضه‌ی بازی Metal Gear Solid پیشنهاد ساخت انیمه‌ی این بازی توسط بنیان‌گذار Toonami به هیدئو کوجیما داده شده بود.

به نظر می‌رسد که حدودا ۲۰ سال پیش، پیشنهاد ساخت انیمه‌‌ای بر اساس سری Metal Gear Solid به خالق دوست‌داشتی آن یعنی هیدئو کوجیما داده شده بود که البته هیچ‌وقت این انیمه ساخته نشد اما شخصی که این پیشنهاد را به هیدئو کوجیما داده بود، با پاسخ جالب از سوی او مواجه گردید که دانستن آن خالی از لطف نیست.

به تازگی هم‌بنیانگذار برنامه Toonami (برنامه‌ای برای پخش انیمه) یعنی آقای جیسون دی‌مارکو، در توییتر اعلام کرده که در گذشته سعی داشته تا هیدئو کوجیما را برای ساخت انیمه‌ای بر اساس Metal Gear Solid متقاعد کند. همچنین آقای دی‌مارکو گفت که او حدود یک سال پس از انتشار بازی Metal Gear Solid و سال ۱۹۹۹ میلادی، در مورد این انیمه با هیدئو کوجیما صحبت کرده است و همچنین گفت:

یک سال از عرضه‌ی بازی Metal Gear Solid می‌گذشت و من با هیدئو کوجیما دیدار کردم و با او سر ساخت سری انیمه‌ی Metal Gear Solid صحبت کردم. من به او گفتم که چقدر بازی‌های ویدئویی را دوست دارم و می‌خواهم ببینم که انیمه‌ای بر اساس بازی Metal Gear Solid قرار است چه عملکردی را از خود نشان دهد.

دی‌مارکو سپس گفت که هیدئو کوجیما در پاسخ به صحبت‌های او، فقط به او اشاره کرد و گفت «اوتاکو» و سپس شروع به خندیدن کرد.

اگر شما با معنی عبارت «اوتاکو» آشنایی ندارید باید بگویم که این عبارت در واقع یک کلمه‌ی ژاپنی محسوب می‌شود و به افرادی که علاقه‌ی شدیدی به انیمه و مانگا دارند، گفته می‌شود. آقای دی‌مارکو گفت که او هم بعد از واکنش کوجیما، خندید ولی اشاره کرد که به هیچ وجه انتظار چنین پاسخی را از سوی خالق سری متال گیر نداشت.

قاعدتا دی‌مارکو تنها کسی نیست که به ساخت انیمه‌ای بر اساس Metal Gear Solid علاقه دارد. هم‌اکنون و در عصری که بازی‌های ویدئویی نظیر کسلونیا پا به مدیوم انیمه گذاشته‌اند، ساخت انیمه‌ای بر اساس سری Metal Gear Solid اصلا نمی‌تواند دور از ذهن باشد و ممکن است که به زودی با انیمه‌ی متال گیر نیز رو به رو شویم.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا دوست دارید که انیمه ‌ی Metal Gear Solid ساخته شود؟ شما دوست دارید که یک انیمه بر اساس چه بازی ویدئویی ساخته شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا