تریلر فیلم اکشن و ترسناک Night Teeth با نقش‌آفرینی مگان فاکس منتشر شد

این ویدیو کمتر از دو دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل تریلر فیلم Night Teeth را منتشر کرد که درباره یک راننده است. او بطور ناخواسته درگیر یک ماجرای جنایی می‌شود.

آدام رندال (Adam Randall) یک فیلمنامه‌نویس و کارگردان بریتانیایی بوده و حدودا دو سال پیش اولین فیلم بلند خود را ساخت. این اثر I See You نام داشته و علی‌رغم بازخوردهای مثبت، نتوانست عملکرد قابل‌قبولی در باکس آفیس داشته باشد. رندال حالا خود را برای انتشار دومین فیلم بلند خود آماده می‌کند که از لحاظ ژانر شباهت‌هایی به اثر پیشنش دارد.

دومین فیلم آدام رندال تحت عنوان Night Teeth شناخته شده و درباره جوانی به نام بنی است که از طریق رانندگی زندگی خود را پیش می‌برد. او یک شب دو دختر جوان را سوار کرده که می‌خواهند به کافه‌های شبانه سر زده و برای این کار، تنها امشب را فرصت دارند. شخصیت اصلی در ادامه متوجه می‌شود دو دختر جوان ومپایر هستند. بنی همچنین به صورت ناخواسته وسط درگیری ومپایرهای قدرتمند شهر قرار گرفته و برای اینکه جان سالم به در ببرد، چاره‌ای جز اتحاد با دخترهای جوان ندارد.

مگان فاکس (Megan Fox) مهشورترین چهره تیم بازیگری است. او با ایفای نقش در Transformers به شهرت رسید و سپس در آثار متعددی مانند Jennifer’s Body و Teenage Mutant Ninja Turtles حضور یافت. نام خورخه لندبرگ جونیور (Jorge Lendeborg Jr) هم در لیست دیده می‌شود. او فیلم‌های Bumblebee و Spider-Man: Far From Home را در پرونده هنری خود داشته و نقش اصلی Night Teeth را بر عهده دارد.

نتفلیکس که وظیفه نشر را بر عهده دارد، چندی پیش تریلر فیلم Night Teeth را به اشتراک گذاشت. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و بنی را نشان می‌دهد که دو دختر جوان را به سمت مقصد می‌برد. در همین حین، یکی از دختران می‌پرسد در آخرین روز زندگی‌ات چه کارهایی انجام خواهی داد؟ او که خط قرمزهای زیادی دارد، می‌گوید ساعات باقی مانده را در کنار برادرش می‌گذارند و به مدرسه می‌رود. در ادامه فاش می‌شود دختران جوان ومپایرهایی هستند که حدودا ۲۰۰ سال سن داشته و برای انجام ماموریت‌هایی به کافه‌های شبانه می‌روند. ویدیو اشاره‌ای به دلیل به هدف دختران جوان نداشته اما این موضوع قطعا در جریان فیلم مورد کندوکاو قرار می‌گیرد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Night Teeth با بودجه ۲۱ میلیون دلاری ساخته شده و در تاریخ ۲۸ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ اکتبر) در دسترس مشترکان نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا