تاریخ اکران فیلم Masters of the Universe هم مشخص شد

بازکشت هی‌من پس از 33 سال

تاریخ اکران فیلم Masters of the Universe هم مشخص شد بهزاد شعبانی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ سینمای جهان
اکران فیلم Masters of the Universe

بالاخره بعد چندین و چند سال کش و قوس و البته انتظار، شرکت سونی تاریخ اکران فیلم Masters of the Universe را رسما اعلام کرد.

به گزارش ددلاین، سونی پیکچرز (Sony Pictures) و متل فیلمز (Mattel Films) تصمیم گرفته اند تا تاریخ اکران فیلم Masters of the Universe روز 15 اسفند ماه 1399 (مصادف با 5 مارچ 2021 میلادی) باشد. پیش از این قرار بود که این فیلم اواخر سال جاری میلادی و یا کریسمس 2020 روی پرده‌های سینما برود اما با توجه به سرعت روند ساخت آن، سازندگان این فیلم تصمیم گرفتند تا شروع اکران فیلم Masters of the Universe مصادف با روز‌های آغازین بهار سال 2021 میلادی باشد.

شاید جالب باشد بدانید که قرار است نوحا سنتینیو (Noah Centineo) به عنوان نقش اول فیلم Masters of the Universe ایفای نقش داشته باشد. ریبوت Charlie’s Angles، نام آخرین فیلمی که سنتینیو در آن بازی کرده است و قرار آبان ماه سال جاری (مصادف با نوامبر 2019 میلادی) روی پرده سینما برود.

همان طور که می‌دانید فیلم Masters of the Universe ریبوت فیلمی با همین نام است که در سال 1366 (مصادف با 1987 میلادی) نمایش داده شده است. در این فیلم، دولف لاند گرن به عنوان نقش اول یعنی هی‌من (He-Man) هنرنمایی کرده است؛ نقشی که پس از سال‌ها وظیفه‌ی ایفای آن به عهده‌ی نوحا سنتینیو گذاشته شده است.

کارگردانی ریبوت فیلم Masters of the Universe را برادران نی (Nee Brothers) انجام خواهند داد. ارون و آدام نی، به واسطه کارگردانی فیلم‌های The Last Romantic و Band of Robbers در دنیای سینما شناخته می‌شوند. شاید جالب باشد بدانید که پیش از این، در سال 2017 میلادی قرار بود که ساخت این فیلم به رهبری و کارگردانی گویر شروع شود اما هرگز این اتفاق رخ نداد.

میزان فروش نسخه سال 1987 فیلم Masters of the Universe حتی نتوانست بودجه 22 میلیون دلاری این فیلم را جبران کند. با این تفاسیر، فکر می‌کنید ریبوت این فیلم می‌تواند موفقیت سال‌های اخیر سونی پیکچرز در عرصه سینما را تکرار کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا