مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition در بدو ورود رکوردشکنی کرد

مجموعه Mass Effect: Legendary Edition در استیم غوغا کرد

مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition در بدو ورود رکوردشکنی کرد نیما خدارحمی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
رکوردشکنی بازی Mass Effect: Legendary Edition

تنها چهار روز از انتشار مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition گذشته و درهمین مدت زمان کوتاه توانسته حداقل دو رکورد از خود به‌جای گذاشته و احتمال انتشار بخش آنلاین چندنفره نسخه سوم این سری بدون شک می‌تواند رکوردهای بیشتری را برای این مجموعه به‌دنبال داشته باشد.

مجموعه ریمستر شده سه نسخه ابتدایی سری بازی Mass Effect مجموعه بازی بود که گیمرها و به‌خصوص طرفداران سری Mass Effect مدت زمان زیادی منتظر آن بوده و برای مدت‌ها درخواست خود را به BioWare اعلام کرده بودند و حال، مجموعه Mass Effect: Legendary Edition چهارمین روز عرضه خود را پشت‌سر گذاشته و طبق آمار خرده فروشی‌های بریتانیا، این بازی شروعی خارق‌العاده چه در فروش فیزیکی و چه در فروش نسخه دیجیتالی داشته است و میزان فروش خوب این مجموعه را می‌توان از میزان فروش آن در شبکه استیم نیز متوجه شد.

طبق آمار اخیر شبکه استیم، مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition طی این روزها و در بهترین زمان خود توانسته آمار ۵۹.۶۵۰ کاربر را به‌طور همزمان ثبت کند. این نکته نیز قابل ذکر است که تا چند سال پیش هیچکدام از بازی‌های شرکت EA در شبکه استیم منتشر نمی‌شدند و برخی از آن‌ها با تاخیر بسیار زیاد و پس از حضور این شرکت برای مدت طولانی در شبکه استیم منتشر شدند. درنتیجه مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition تابدین لحظه توانسته رکورد بیشترین میزان فروش بازی‌های شرکت EA در شبکه استیم در زمان عرضه را به نام خود ثبت کند. رکورد دیگری که Mass Effect: Legendary Edition توانسته به نام خود ثبت کند، دومین رتبه در بیشترین میزان فروش بین بازی‌های EA در شبکه استیم پس از بازی Apex Legends است. لازم به ذکر است که بازی Apex Legends توانسته رکورد خارق‌العاده ۳۳۰.۸۷۹ کاربر همزمان در شبکه استیم را در اولین روز عرضه به نام خود ثبت کند.

مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی دردسترس است. درحال حاضر این مجموعه بازی از بخش آنلاین چندنفره بازی Mass Effect 3 پشتیبانی نمی‌کند، ولی طبق گفته مک والترز (Mac Walters) کارگردان این پروژه، احتمال افزودن این بخش به مجموعه بسیار زیاد است.

شکی نیست که سری Mass Effect یکی از بهترین سری بازی‌های شرکت EA بوده و به‌گفته برخی فعالان بازی‌های ویدیویی شرکت EA و استودیو BioWare به‌دنبال توسعه و انتشار نسخه جدید این سری در آینده‌ای نه‌چندان نزدیک هستند. آیا شما مجموعه بازی Mass Effect: Legendary Edition را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را درباره این مجموعه با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا