برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

راز پایان اصلی Mass Effect 3 پس از ۱۰ سال فاش شد؟

سرنوشت متفاوت فرمانده شپرد

راز پایان اصلی Mass Effect 3 پس از ۱۰ سال فاش شد؟ ۰ ۲۴ تیر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
پایان اصلی Mass Effect 3

پس از گذشت بیش از ۱۰ سال، ظاهرا راز پایان اصلی Mass Effect 3 فاش شده و با پایانی که در بازی دیدیم، تفاوت زیادی دارد.

وقتی بازی Mass Effect 3 منتشر شد، پایان بازی به شدت در جوامع گیمینگ بحث‌برانگیز بود و افراد خیلی زیادی از پایان آن شاکی بودند. جدا از بحث پایان‌بندی، بازی Mass Effect 3 به اندازه‌ی نسخه قبلی خود جذاب و دوست‌داشتنی بود ولی به هر حال خیلی‌ها نتوانستند از پایان عجیب آن چشم‌پوشی کنند.

آقای درو کارپیشین نویسنده‌ی اصلی دو نسخه‌ی نخست این سری بود ولی روی نسخه‌ سوم کار نکرد. او گفته که زمان کار در Bioware پایان نسخه‌ سوم این بازی کاملا متفاوت بوده است. همچنین طبق گفته‌های این نویسنده، قرار بوده که پایان بازی مستقیما به بازی Mass Effect 4 متصل باشد!

آقای درو کارپیشین در Reddit گفته که:

ما برای این بازی، ایده‌های بسیار زیادی داشتیم. قرار بود که Reaperها را از طریق Mass Relayها بیرون بکشیم و کل شبکه را منفجر کنیم تا تمام آنان را بین ببریم. همچنین نابودی این Mass Relayها باعث می‌شد تا تمام جوامع کهکشانی از ارتباط با هم محروم شوند. ما باید روی جزئیات کار می‌کردیم و مشکلاتی هم در مورد این پایان وجود داشت.

همان گونه که خواندید، پایان اصلی Mass Effect 3 با پایانی که در بازی مشاهده کردیم، تفاوت بسیار زیادی داشت. البته که دلیل تفاوت پایان این بازی با پایانی که آقای کارپیشین در نظر داشت، مشخص نیست. این پایان به شدت شبیه دی‌ال‌سی Arrival بود که بازی Mass Effect 2 را به نسخه‌ی سوم این سری متصل می‌کرد و می‌توان احتمال داد که Bioware به این دلیل پایان دیگری را برای بازی انتخاب کرد.

بازی Mass Effect 3 در تاریخ ۶ مارس سال ۲۰۱۲ میلادی (۱۶ اسفند سال ۱۳۹۰) برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس ۳۶۰، وی یو و پلی استیشن ۳ منتشر شد.

نظر شما در مورد پایان اصلی Mass Effect 3 چیست؟ شما دوست داشتید در پایان این بازی چه اتفاقی می‌افتاد؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در مورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments