تماشا کنید: عجیب‌ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man

بازی در نقش عمو بن!

تماشا کنید: عجیب‌ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man گلناز کیانی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

یکی از طرفداران خلاق بازی مرد عنکبوتی عجیب و غریب‌ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man را ساخته است که خنده‌دار و از نظر بعضی حتی بیمارگونه است!

گیم پلی عمو بن در بازی Marvel’s Spider-Man

در هیچ یک از صحنه‌های گیم پلی یا میان پرده‌های بازی Marvel’s Spider-Man صحنه‌ای با حضور عمو بن وجود ندارد. که البته موضوعی منطقی است زیرا در این نسخه طراحی شده از پیتر پارکر چندین سال از کار او به عنوان مرد عنکبوتی می‌گذرد و عمو بن چندین سال است که درگذشته است. با این حال قبر عمو بن، که یکی از اولین چیزهایی بود که طرفداران بازی مرد عنکبوتی در رایانه شخصی از وجود آن باخبر شدند، در این نسخه از بازی طراحی شده است و بازیکنان هنوز هم می‌توانند از آن دیدن کنند.

همه طرفداران مرد عنکبوتی می‌دانند که شخصیت عمو بن چقدر در شکل دادن به شخصیت پیتر پارکر اهمیت داشته است. توصیه‌های بن و مرگ غم‌انگیز او اسپایدرمن را به قهرمانی که هست تبدیل می‌کند و تا به الان در بیشتر اقتباس‌ها از شخصیت و داستان مرد عنکبوتی، مرگ عمو بن به عنوان نقطه عطفی نگه داشته شده و بارها بازسازی شده است. صحنه تراژدیک مرگ عمو بن در فضای مجازی بازخوردهای زیادی داشته است، بسیاری از طرفداران از این صحنه محتوای احساساتی ساخته‌اند و بسیاری دیگر محتوای طنز. مود عجیب طراحی شده توسط یکی از طرفداران شوخ طبع بازی که قبر عمو بن را تبدیل به یکی از شخصیت‌های قابل بازی می‌کند نیز جزو یکی از این محتوا‌های طنز است.

مود مورد بحث از طریق نرم افزار Saphire ساخته شده است و توسط کاربری به نام HomelanderSoldierBoy در وبگاه Nexus Mods بارگذاری شده است. یک ویدیوی خنده‌دار از گیم پلی این مود توسط کاربری با نام Reinerei در صفحه مجازی Reddit به اشتراک گذاشته شده است و با نزدیک به سه هزار لایک تبدیل به یکی از بامزه‌ترین و جالب‌ترین مود‌های موجود از این بازی شده است.

ویدیوی مورد بحث آغازی به یاد ماندنی‌ دارد، ویدیو با تصویری از غروب خورشید شوع می‌شود و به نظر می‌رسد دوربین بر روی یک تیر چراغ برق معمولی در شهر نیویورک زوم کرده باشد، اما وقتی دوربین به سمت جلوی لوله مذکور حرکت می‌کند مشخص می‌شود که یک عضو جداگانه در بالای آن تیر چراغ برق قرار دارد. بله این جسم عجیب غریب سنگ قبر عمو بن است که به سرعت مانند یک قهرمان دوستانه محل شروع به پرش و تار انداختن می‌کند. پس از سقوط آزاد از بالای یک آسمان‌ خراش به خیابان‌های پایین، سنگ قبر شروع به چرخیدن می‌کند و تارهایی که از پایه‌هایش بیرون می‌آیند را روی ساختمان‌ها و سازه‌های مجاور شلیک می‌کنند. اگرچه دیدن قبر عمو بن به جای اسکین‌های کلاسیک مرد عنکبوتی به خودی خود کلیپ جالبی تولید کرده است اما موسیقی پس زمینه این ویدیو نیز محتوا را به طرز کنایه‌آمیزی خنده‌دارتر کرده است.

با اینکه انتخاب سنگ قبر برای ساختن مود عمو بن کمی عجیب بود اما بسیاری از بازیکنان این مود بازی Marvel’s Spider-Man را دوست داشته‌اند و آن را جزو یکی از بامزه‌ترین مود‌های این بازی محبوب می‌شناسند.

بازی Marvel’s Spider-Man بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قابل اجرا است.

نظر شما درباره مود عمو بن چیست؟ آیا تا به حال آن را امتحان کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا