#مهسا_امینی

مد لباس کلاسیک Marvel’s Spider-Man اشک شوق کاربران را درآورد!

بال‌های عنکبوتی خود را بر فراز منهتن باز کنید

مد لباس کلاسیک Marvel's Spider-Man

مد جدید بازی Marvel’s Spider-Man در رایانه شخصی اشک شوق را در چشمان طرفداران قدیمی جمع می‌کند. مد لباس کلاسیک Marvel’s Spider-Man یکی از محبوب‌ترین لباس‌های مرد عنکبوتی را جایگزین لباس اصلی این شخصیت می‌کند.

زمانی که بازی Marvel’s Spider-Man برای رایانه شخصی منتشر شد، همه ما می‌دانستیم که مد سازهای خلاق روزهای خوبی را برای ما رقم خواهند زد و لباس‌هایی را به این بازی اضافه می‌کنند که در کتاب‌های کمیک و به طور کلی تمام رسانه‌های مربوط به مرد عنکبوتی دیده شده، ولی استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) آن‌ها را در این بازی جای نداده و احتمالا برای نسخه پیش‌رو ذخیره کرده است. لباسی که به تازگی توسط مد سازها به این بازی افزوده شده، لباس کلاسیک معروف مرد عنکبوتی با بال‌های تار عنکبوتی است!

با وجود لباس‌های متعدد مد شده در بازی مرد عنکبوتی که شامل لباس Ultimate Spider-Man، لباس فیلم اکران نشده Spider-Man Lotus، حتی لباس Spider-Ham و حالا لباس کلاسیک بال دار مرد عنکبوتی، فکر نمی‌کنیم طرفداران این ابر قهرمان چیزی در دنیای محبوب خود کم داشته باشند. به لطف مد سازهای همیشه خلاق، بازی Marvel’s Spider-Man پس از عرضه برای رایانه شخصی، جانی تازه گرفته و جامعه آن رشد بی نظیری داشت که شاید با به روزرسانی‌های رسمی استودیو توسعه دهنده امکان پذیر نبود. مد لباس کلاسیک Marvel’s Spider-Man که توسط شخصی با نام chinchinfuguri طراحی شده، به شدت مورد توجه کاربران، به خصوص در شبکه اجتماعی ردیت قرار گرفته است.

کاربری با نام kaan101xp عکس‌هایی از این لباس که با نام لباس جان رومیتای پدر (John Romita Sr.) شناخته می‌شود در کنار عکسی از نسخه کمیک بوک این لباس منتشر کرد که باید گفت بسیار چشم نواز هستند. این لباس شباهت بسیار زیادی با لباسی که در ابتدای بازی به تن داریم، دارد. با این حال، تفاوتی عمده با لباس ابتدای بازی داشته و بال‌های تار عنکبوتی به بخش زیر بغل این لباس افزوده شده که شباهت قابل توجهی به لباس مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man Far from Home نیز دارد. ناگفته نماند که لباس این فیلم مدتی پیش در بسته‌ای الحاقی به بازی Marvel’s Avengers افزوده شد، با این حال ما شاهد بال‌های عنکبوتی در آن نیستیم. از لحاظ فنی، این بال‌ها باید اجازه پرواز به مرد عنکبوتی بدهند!

این مد مانند دیگر مدهای دیگر، لباس جدید را جایگزین یکی از لباس‌های قدیمی می‌کند. این لباس در بازی جایگزین لباس Classic Suit (Repaired) شده و اگر توجه داشته باشید، لباس اصلی درون بازی، شباهت بسیاری با لباس مد شده جان رومیتای پدر دارد. ما شک نداریم ایده‌ها و خلاقیت‌های مد سازان، ایده‌های بسیاری در دستان توسعه دهندگان نسخه دوم بازی Marvel’s Spider-Man قرار داده و به احتمال زیاد شاهد بسیاری از مدهای این بازی به صورت رسمی در نسخه دوم بازی خواهیم بود.

متاسفانه بازی‌های قدیمی ابر قهرمانان از جمله سری بازی Batman Arkham چندان توجه مد سازان را جلب نکردند، اما ما امیدواریم که بازی Marvel’s Spider-Man آغاز توجه بیشتر مد سازان به این بازی‌های محبوب باشد تا ما بتوانیم بیش از پیش از این شاهکارها لذت ببریم.

خوشبختانه دو بازی Gotham Knights و نسخه رایانه شخصی بازی Spider-Man Miles Morales به زودی انتشار یافته و ما باید منتظر خلاقیت‌های جدید مد سازان باشیم. نسخه ریمستر شده بازی Marvel’s Spider-Man در حال حاضر برای پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره مد لباس کلاسیک Marvel’s Spider-Man چیست؟ آیا شما این لباس را در نگاه اول تشخیص می‌دهید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا