1%
  • 0/10

ساخت پورت غیر رسمی بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای کامپیوتر

مادسازها دست به کار شدند

ساخت پورت غیر رسمی بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای کامپیوتر ۰ ۱۸ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی اسپایدرمن ۲ کامپیوتر

در پی افشای بیلد اولیه، مادسازها مشغول ساخت پورت غیر رسمی بازی اسپایدرمن ۲ برای کامپیوتر هستند.

کمتر از سه ماه از انتشار Marvel’s Spider-Man 2 می‌گذرد؛ اثری که به لطف روایت ماجراجویی‌های دو ابرقهرمان پیتر پارکر و مایلز مورالز و مبارزه با ابرشرورها نظیر ونوم، کریون شکارچی و لیزارد، تحسین هوادارها را برانگیخته و در حال حاضر لقب سریع‌ترین فروش را در میان تمام آثار انحصاری پلی استیشن را یدک می‌کشد.

در این میان، بسیاری از طرفدارهای بازی‌های مارول بی‌صبرانه منتظر عرضه بازی برای پلتفرم رایانه شخصی هستند. با توجه به افشای بیلدهای اولیه بازی در پی حمله سایبری گسترده به استودیو اینسامنیاک گیمز، طراحان ماد فورا دست به کار شدند و با استفاده از این کدها، در حال پورت بازی برای کامپیوتر هستند.

در همین راستا، یکی از گروه‌های مادسازی به نام PC Focus به تازگی در ایکس (توییتر سابق) ویدیویی از اجرای بازی اسپایدرمن ۲ در کامپیوتر به اشتراک گذاشته که بر اساس این ویدیو، بازی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه قابل اجرا است. این نسخه در حال حاضر فاقد بافت‌ها است اما ساختار گیم پلی و انیمیشن‌ها مشابه نسخه پلی استیشن 5 است.

دقت داشته باشید استودیو اینسامنیاک گیمز هم اکنون با همکاری نیکسس سافتور در حال توسعه این بازی برای کامپیوتر است. بدیهی است که با عرضه رسمی این پورت، بازی با یک سری ویژگی‌های بهبودیافته از جمله قابلیت‌های رهگیری پرتو و وضوح تصویر بالاتر در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت. البته، هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این نسخه از بازی مشخص نشده است.

لازم به ذکر است که بازی پرطرفدار Marvel’s Spider-Man 2 در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. با استناد بر دیگر سند فاش شده، ظاهرا سه بسته الحاقی در سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت رایگان برای بازی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments