طراحی زیبای یک کاربر برای لباس جنجالی بازی Marvel’s Spider-Man 2

لباسی که شدیداً مورد انتقاد قرار گرفت

لباس جنجالی بازی Marvel's Spider-Man 2

یکی از کاربران فروم ردیت لباس جنجالی بازی Marvel’s Spider-Man 2 را بازطراحی کرده و نتیجه کار بسیار زیبا از آب درآمده است.

Marvel’s Spider-Man 2 جدیدترین انحصاری پلی استیشن 5 محسوب شده و تلاش پیتر پارکر و مایلز مورالز برای توقف ابرشرورهای متعدد مانند کریون شکارچی (Kraven The Hunter) و ونوم (Venom) را به تصویر می‌کشد. کاربران همچنین در طول بازی می‌توانند لباس‌های متعددی را برای پیتر و مایلز آنلاک کرده و از آن‌ها استفاده کنند.

به جز یک مورد تقریباً تمامی لباس‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2 طراحی جذاب و زیبایی دارند. تنها موردی که نتوانسته بازخورد مثبتی را از سوی کاربران دریافت کند، لباس Evolved Suit متعلق به شخصیت مایلز مورالز است. این لباس به دو دلیل مورد انتقاد قرار گرفت و آن دو دلیل به ماسک نه چندان کاربردی و اسنیکرزهای آدیداس مربوط می‌شوند. ماسکی که برای این لباس طراحی شده عملاً هویت ابرقهرمانی مایلز را لو می‌دهد و کفش هم تناسب چندانی با بقیه اجزای لباس ندارد.

یکی از کاربران فروم ردیت به نام NathanRider لباس جنجالی بازی Marvel’s Spider-Man 2 را بازطراحی کرده و باید گفت نتیجه کار بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی کاربران دریافت کرده است. NathanRider ترجیح داد ماسک را مجدداً طراحی کرده و اسنیکرزهای آدیداس را هم حذف کند. همچنین خبری از رگه‌های آبی رنگ روی لباس نیست. در ادامه می‌توانید نسخه قدیمی و جدید Evolved Suit را مشاهده کنید:

نه تنها کاربران فروم ردیت نسبت به طراحی NathanRider برای لباس جنجالی بازی Marvel’s Spider-Man 2 بازخورد مثبت نشان داده‌اند، بلکه آن را بهترین لباس مایلز مورالز در قسمت دوم توصیف کرده‌اند. آن‌ها همچنین خواستار اضافه شدن لباس هستند. البته برخی از کاربران معتقد هستند رگه‌های آبی نباید حذف می‌شد؛ زیرا بازتاب دهنده قدرت‌های الکتریکی مایلز بودند.

در انتها، لازم به ذکر است بازی مرد عنکبوتی 2 هم اکنون برای دارندگان کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد.

3.2 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا