اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

معرفی قابلیت‌های جدید گیم پلی

گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2

استودیوی اینسامنیاک گیمز به تازگی در بلاگ پلی استیشن اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر کرده است.

دیشب بود که سونی در جریان شوکیس پلی استیشن نخستین تریلر از گیم پلی بازی اسپایدرمن 2 را به اشتراک گذاشت؛ ویدیویی که مبارزه پیتر پارکر با ظاهر ونوم و مایلز مورالس را به تصویر کشید. در همین راستا، ساعاتی قبل استودیوی اینسامنیاک گیمز نیز در بلاگ پلی استیشن جزئیات بیشتری از ویژگی‌های جدید گیم پلی بازی Spider-Man 2 ارائه کرد.

در همین ابتدای کار، تیم سازنده تایید کرد که بازی از صدای سه بعدی و ویژگی‌های کنترلر دوال سنس به طور کامل پشتیبانی می‌کند و از نظر نقشه نیز، این بار منطقه جدیدی در کویینز تحت East River به بازی اضافه شده است.

بخش دیگر این اطلاعات مربوط به قابلیت‌های ابرقهرمانان داستان است. در واقع، با استفاده از دکمه L1 می‌توانید از قدرت‌های جدید Symbiote مرد عنبکوتی استفاده کنید. به علاوه، شما در حین مبارزه‌ها می‌توانید جاخالی هم دهید که البته دفع برخی از حمله‌ها نیاز به Parry دارد.

یکی دیگر از توانایی‌های جدید به Web Wings معروف است که به لطف آن، پیتر و مایلز می‌توانند در آسمان شهر نیویورک پرواز کنند. جالب‌تر اینکه می‌توانید از تونل‌های بادی برای افزایش سرعت خود استفاده کنید. از طرفی، بسته به اینکه به مخفی‌کاری علاقه دارید یا همواره خون و خون‌ریزی به پا می‌کنید، گجت‌های مورد نیاز به تدریج در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

بر اساس تریلر منتشر شده از بازی، شما به کمک گجت Web Grabber می‌توانید دو دشمن را به سمت یکدیگر بکشید. مایلز نیز می‌تواند از Chain Lightning برای زنجیر کردن ونوم بلیست خود به دشمنان نزدیک استفاده کند. به علاوه، هر قهرمان یک درخت مهارت جداگانه دارد، اما یک درخت مهارت مشترک نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شده که ارتقاها برای هر دو کاراکتر لحاظ می‌شوند.

به لطف سخت‌افزار قدرتمند PS5 و حاظفه پرسرعت آن، بازیکنان می‌توانند در حین تجربه بازی آن را استریم کنند. بازی جدید مرد عنکبوتی از نظر گرافیک فنی و کیفیت بصری نیز یک سر و گردن از نسخه‌های قبلی بالاتر بوده و جزئیات سایه‌زنی‌ و تکسچرها به مراتب بهتر و واقع‌گرایانه‌‎تر به نظر می‌رسند.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما شرکت سونی وعده داده که به‌زودی تاریخ انتشار بازی را مشخص می‌کند. این عنوان نهایتا تا اواخر سال جاری به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا