جزئیات جدید و مهمی از داستان بازی اسپایدرمن 2 منتشرشد

زندگی پر فراز و نشیب اسپایدی‌ها

جزئیات جدید و مهمی از داستان بازی اسپایدرمن 2 منتشرشد سورنا رضایی ۴ ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
داستان بازی اسپایدرمن 2

استودیو اینسامنیاک گیمز که در رویداد San Diego Comic-Con حضور داشته، اطلاعات مهمی را از داستان بازی اسپایدرمن 2 (Spider-Man 2) به اشتراک گذاشته است.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی و اینسامنیاک گیمز طی سال‌های گذشته مشغول کار روی Marvel’s Spider-Man 2 بوده‌اند. این بازی، دنباله‌ای برای Marvel’s Spider-Man بوده و مدت زیادی به عرضه‌اش نمانده است. از همین رو، اطلاعات، تصاویر یا تریلرهای زیادی طی هفته‌های گذشته از این عنوان مورد انتظار منتشر شده است تا هایپ پیرامونش افزایش یابد.

اعضای اینسامنیاک گیمز اخیراً در رویداد San Diego Comic-Con حاضر شده و اطلاعات مهمی را از داستان بازی اسپایدرمن 2 به اشتراک گذاشته‌اند. آن‌ها فاش کرده‌اند اتفاقات بازی ۹ ماه پس از Marvel’s Spider-Man: Miles Morales جریان داشته و دو مرد عنکبوتی (Spider-Man) داستان شرایط بسیار خوبی دارند. همچنین جیمز جوناه جیمسون پادکست خود را رها کرده و به روزنامه دیلی بیوگل بازگشته است. البته اطلاعات مهم به همین موارد خلاصه نشده و در ادامه می‌توانید بخشی از توضیحات سازندگان را مطالعه کنید:

در ابتدای قصه، مردان عنکبوتی ما شرایط بسیار خوبی دارند اما هم پیتر پارکر و و هم مایلز مورالز در زندگی شخصی‌شان با مشکلاتی روبرو شده‌اند. مایلز در تلاش است تا مقاله ورودی دانشگاه را بنویسد اما آن را دائماً عقب انداخته و تمرکزش روی کارهای ابرقهرمانانه قرار دارد. در همین حین، پیتر نتوانسته سر موعد بدهی‌اش بابت خانه عمه می را پرداخت کند و تحت فشار قرار دارد. با اینحال، نمی‌تواند خانه را بفروشد چون برایش ارزش زیادی دارد.

ام جی می‌خواهد به پیتر در پرداخت بدهی‌هایش کمک کند اما حالا که جیمز جوناه جیمسون به دیلی بیوگل برگشته، آینده شغلی‌اش در خطر است. در ضمن، مایلز مورالز همچنان در تلاش است تا با اتفاقات تلخی که در قسمت اول رخ داد کنار بیاید.

سازندگان بازی اسپایدرمن 2 در بخش دیگری از صحبت‌های خود به شخصیت ونوم (Venom) پرداخته‌اند:

اگرچه ظاهر و تعدادی از قدرت‌ها و قابلیت‌ها برای طرفداران آشنا بنظر می‌رسند، این بازی قصه‌ای منحصربفرد را با محوریت ونوم روایت می‌کند که همه ما برایش هیجان زده هستیم.

همه ما یک جنبه تاریک در وجودمان داریم اما چه اتفاقی می‌افتد اگر این جنبه تاریک کنترل اعمالمان را بدست بگیرد؟ وقتی ونوم کنترل را بدست می‌گیرد، قهرمان‌های ما با خطری جدی مواجه می‌شوند که می‌تواند به از دست دادن خودشان و عزیزترین افراد زندگی‌شان منجر شود.

در پایان، لازم به ذکر است بازی اسپایدرمن 2 در تاریخ ۲۸ مهر سال جاری (۲۰ اکتبر ۲۰۲۳) به بازارهای جهانی خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا