1%
  • 0/10

آپدیت جدید بازی اسپایدرمن ۲ منتشر شد

بهبود عملکرد

آپدیت جدید بازی اسپایدرمن ۲ منتشر شد ۰ ۰۲ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
آپدیت جدید بازی اسپایدرمن ۲

استودیوی اینسامنیاک گیمز مدتی قبل آپدیت جدید بازی اسپایدرمن ۲ را با هدف بهبود عملکرد و رفع ایرادها منتشر کرد.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، چند روزی است که بازی اسپایدرمن ۲ راهی بازار شده است؛ اثری که به لطف روایت ماجراجویی‌های دو ابرقهرمان پیتر پارکر و مایلز مورالز و مبارزه با ابرشرورها نظیر ونوم، کریون شکارچی و لیزارد، لقب یکی از بهترین عناوین تاریخ مارول را به خود اختصاص داده است.

در حالی که بازی مرد عنکبوتی ۲ در زمان عرضه از نظر فنی عملکرد قابل قبولی داشت، لیکن تیم سازنده به پشتیبانی از بازی و رفع مشکلات آن ادامه می‌دهد و بعد از انتشار آپدیت روز اول عرضه، اکنون نوبت به دومین به‌روزرسانی بازی رسیده است.

در همین راستا، ساعاتی پیش استودیوی اینسامنیاک گیمز دومین پچ بازی را منتشر کرد که این به‌روزرسانی در گام اول ویژگی‌های دسترسی‌پذیری جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. طبق اعلام تیم سازنده، در این آپدیت گزینه جدیدی برای تنظیمات لغزش اضافه شده که بازیکن‌ها می‌توانند بین دو حالت کاربردی و تجربی یکی را انتخاب کرده یا این گزینه را به کلی غیرفعال کنند.

از طرفی، پچ دوم عملکرد بازی را بهبود بخشیده و پایداری آن را افزایش می‌دهد. برای مثال، گفته شده که کیفیت بصری در قسمت آغازین گیم پلی بازی تا حد قابل توجهی افزایش یافته و ایرادی که در بخش Suit Tutorial گریبانگیر بازیکن‌ها می‌شد، به کلی برطرف شده است. در کنار این موارد، اینسامنیاک گیمز از رفع یک سری ایرادهای جزئی در طول گیم پلی بازی نیز خبر داده است.

لازم به ذکر است که بازی تحسین‌شده Marvel’s Spider-Man 2 در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. با توجه به رویکرد اخیر شرکت سونی، انتظار می‌رود که این عنوان در سال‌های آتی برای پلتفرم رایانه شخصی نیز عرضه شود.

از دیگر خبرهای مرتبط با بازی مرد عنکبوتی، بهتر است بدانید که استودیو اینسامنیاک گیمز اخیرا به توسعه بازی Marvel’s Spider-Man 3 و حماسی بودن آن اشاره کرده است. همچنین، این سازنده وعده داده که در صورت درخواست هوادارها، یک نسخه اسپین آف با محوریت ابرشرور ونوم خلق می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments