ستاره سریال Game of Thrones به Secret Invasion پیوست

ستاره‌های سینما یکی پس از دیگری به محصول مارول می‌پیوندند

ستاره سریال Game of Thrones به Secret Invasion پیوست سورنا رضایی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
ستاره سریال Game of Thrones

طبق گزارشی که اخیرا وب سایت Variety کار کرده، امیلیا کلارک ستاره سریال Game of Thrones در Secret Invasion نقش‌آفرینی خواهد کرد.

اسکرول، نژادی از بیگانگان در Marvel Cinematic Universe است که می‌توانند خود را به هر شکلی که می‌خواهند دربیاورند. این نژاد نخستین بار در Captain Marvel معرفی شد. در ابتدا گمان می‌رفت آن‌ها اصلی‌ترین دشمن کارول دنورز و نیک فیوری باشند اما در ادامه مشخص شد اسکرول‌ها تنها به دنبال یافتن یک خانه جدید برای خود بوده و تهدیدی برای انسان‌ها نیستند. پس از فاش شدن این موضوع، یک همکاری میان نژاد مزبور و فیوری شکل گرفت. با این حال، گروهی از اسکرول‌ها علاقه‌ای به همکاری با بشر نداشته و هدف شومی را در سر خود می‌پرورانند. تلاش‌های گروه مزبور برای نفوذ میان انسان‌ها در قالب سریالی به نام Secret Invasion به نمایش گذاشته خواهد شد.

ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و بن مندلسون (Ben Mendelsohn) برای ایفای نقش‌های نیک فیوری و تالوس (یکی از اعضای ارشد اسکرول‌ها) بازمی‌گردند. اخیرا حضور کینگزلی بن-عدیر (Kingsley Ben-Adir) در تیم بازیگری Secret Invasion قطعی شده است. او به واسطه One Night in Miami که اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه شد مورد توجه قرار گرفت و به نظر می‌رسد در اقتباس سریالی تهاجم مخفی یکی از نقش‌های منفی را بر عهده داشته باشد. چهره‌هایی که جلوی دوربین خواهند رفت، به همین سه مورد خلاصه نمی‌شود. الیویا کولمن (Olivia Colman) هم اکنون مشغول مذاکره با مارول است تا یکی از نقش‌ها را ایفا کند. کولمن آثار شاخصی را در پرونده هنری خود دارد که برای مثال می‌توان به The Father اشاره کرد.

وب سایت Variety اعلام کرد امیلیا کلارک (Emilia Clarke) با مارول به توافق رسیده و قرار است جلوی دوربین Secret Invasion حاضر شود. کلارک با ایفای نقش در Doctors محصول ۲۰۰۹ میلادی رسما وارد حوزه بازیگری شد و به واسطه عملکردش در این سریال، موفق شد نام خود را در لیست «چهره‌های آینده‌دار» قرار دهد. او سپس در فیلم تلویزیونی Triassic Attack نقش‌آفرینی کرد و پس از آن هم نقش دنریس تارگرین را در Game of Thrones را پذیرفت؛ نقشی که باعث شهرت و محبوبیت جهانی‌اش شد. کلارک طی سال‌های گذشته سعی کرد موفقیت‌های خود با بازی تاج و تخت را تکرار کند اما تا به این لحظه موفق نبوده است. حضور در محصول جدید مارول بدون شک فرصت جدیدی خواهد بود.

در حال حاضر به صورت رسمی مشخص نیست ستاره سریال Game of Thrones چه نقشی را در Secret Invasion ایفا می‌کند اما گمانه‌زنی‌هایی در این باره انجام شده است. گروهی از طرفداران پیش‌بینی می‌کنند امیلیا کلارک برای نقش وارانکه در نظر گرفته شده باشد که یک اسکرول بوده و سال‌ها قبل به خاطر عقاید خود تبعید شد. او یکی از اصلی‌ترین افراد در تهاجم مخفی اسکرول‌ها به زمین محسوب می‌شود. گروهی دیگر، گمان می‌کنند بازیگر بریتانیایی نقش جسیکا درا یا اسپایدر وومن را ایفا خواهد کرد. گروه سوم هم ابیگیل برند را نقش مورد نظر می‌دانند. برند، یکی از فرماندهان سازمان SWORD بوده و نیمه بیگانه نیمه جهش‌یافته است.

طبق گزارش‌های غیررسمی، Secret Invasion در پاییز سال جاری میلادی فیلمبرداری شده و در سال آینده منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا