نقش منفی سریال Marvel’s Moon Knight به ایثن هاک رسیده است

او احتمالا نقش بوشمن را ایفا می‌کند

نقش منفی سریال Marvel's Moon Knight

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش مدعی شد نقش منفی سریال Marvel’s Moon Knight به ایثن هاک رسیده است.

روز گذشته دو قسمت ابتدایی WandaVision از طریق دیزنی پلاس منتشر شد تا غیبت یک ساله‌ی مارول در حوزه‌ی فیلم و سریال به پایان برسد. البته این تازه ابتدای مسیر است. استودیوی مشهور آمریکایی نه تنها روی فیلم‌های سینمایی جدید کار می‌کند، بلکه سریال‌های مختلفی را در دست ساخت دارد. یکی از این پروژه‌ها، Marvel’s Moon Knight است که تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی رسما معرفی شد. مارول در زمان اعلام آن خبر جزئیات چندانی را به اشتراک نگذاشت اما طی ماه‌های اخیر شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی بسیاری از گوشه و کنار فضای مجازی به گوش رسیده‌اند.

چندی پیش اسکار آیزاک (Oscar Isaac) به Marvel’s Moon Knight پیوست و نقش اصلی را بر عهده گرفت. مدتی پس از آن، می کلماوی (May Calamawy) با مارول به توافق رسید و نقش اصلی زن را قبول کرد. آیزاک در پرونده‌ی کاری خود آثار شاخصی از جمله Ex Machina و Dune را به ثبت رسانده اما چنین چیزی را برای کلماوی شاهد نیستیم. او چهره‌ای ناشناخته در میان مخاطبان سینما و تلویزیون بوده و به جز سریال Ramy، در آثار چندان مشهوری به ایفای نقش نپرداخته است. اینطور که به نظر می‌رسد، وقت آن فرا رسیده تا سومین نام را هم به تیم بازیگری اضافه کنیم.

اگر گزارش اخیر وب سایت The Hollywood Reporter حقیقت داشته باشد، نقش منفی سریال Marvel’s Moon Knight به ایثن هاک (Ethan Hawke) رسیده است. نویسنده‌ی مطلب به اطلاعات بیشتری دست نیافته و نمی‌داند هاک به جای کدام شخصیت جلوی دوربین ظاهر خواهد شد. با این حال، می‌توان حدس‌هایی زد. در کمیک بوک‌ها، رائول بوشمن یکی از اصلی‌ترین دشمنان مارک اسپکتر به شمار می‌رود. این دو در یک برهه‌ی زمانی شریک بودند اما مارک نتوانست در برابر روش‌های خشونت‌آمیز رائول در انجام عملیات‌ها تاب بیاورد. در نتیجه، مقابلش ایستاد؛ اقدامی که به مرگ پروتاگونیست و بازگشت او به زندگی به عنوان مون نایت منجر شد.

مارک اسپکتر مدتی پس از بازگشت به زندگی به عنوان مون نایت و دستیابی به قدرت‌های فراانسانی، به سراغ رائول بوشمن رفت و برای انتقام، او را کشت. رائول نهایتا توسط یک جنایتکار به نام هود به زندگی بازگشت تا مقابل مون نایت بایستد. او هیچ گونه قدرت فراانسانی‌ای ندارد اما از مهارت بالایی در مبارزات تن به تن و استفاده از تجهیزات نظامی برخوردار است. در ضمن، او فیزیک بسیار خوبی دارد؛ ویژگی‌ای که در ایثن هاک دیده نمی‌شود. او احتمالا مجبور خواهد شد تمرینات بدنسازی سختی را پشت سر بگذارد. در ضمن، هاک در یکی از مصاحبه‌های نسبتا قدیمی خود گفته بود Logan فیلم ابرقهرمانی عالی‌ای است اما فیلم عالی‌ای نیست.

چنین اظهار نظری از سوی ایثن هاک باعث شد یک موج منفی علیه او در فضای مجازی به وجود بیاید. ایثن یک سال بعد اعلام کرد عاشق کمیک بوک‌ها و اقتباس‌هایی است که از روی آن‌ها ساخته می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است زمان پخش Marvel’s Moon Knight هنوز مشخص نشده اما می‌دانیم فاز فیلمبرداری در مارس (۱۱ اسفند الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) در بوداپست مجارستان آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا