انتشار Marvel’s Midnight Suns به تعویق افتاده است

تیم به دنبال بهینه‌سازی بیشتر است

انتشار Marvel's Midnight Suns

طبق بیانیه‌ای که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفت، انتشار Marvel’s Midnight Suns به زمان دیگری موکول شده است.

مارول اینترتینمنت از چند سال پیش تمرکز ویژه‌ای روی تولید بازی‌های ویدیویی بر اساس کمیک‌هایش قرار داده و در همین راستا، با استودیوها و ناشران مختلف وارد همکاری شده است. در ابتدا به نظر می‌رسید آن‌ها می‌خواهند سیاست خود در سینما را در ویدیو گیم پیاده سازی کرده و یک جهان مشترک برای روایت داستان‌ها بسازند اما در ادامه مشخص شد بازی‌ها از جمله Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Avengers در جهان‌های کاملا مستقلی روایت شده و هیچ گونه ارتباطی با هم ندارند. اگرچه این موضوع به معنای آزادی عمل توسعه‌دهندگان بازی‌ها است، طرفداران ترجیح می‌دادند یک جهان مشترک وجود داشته باشد.

جدیدترین محصول مارولی در صنعت ویدیو گیم، Marvel’s Midnight Suns نام دارد که در جریان رویداد گیمزکام 2021 برای نخستین بار به نمایش گذاشته شد. این بازی توسط فراکسیس گیمز ساخته می‌شود و وظیفه انتشارش روی دوش‌های 2K Games قرار دارد. داستان با الهام از کمیک بوک Rise of the Midnight Sons نوشته شده و حول یک ابرقهرمان کاملا جدید به نام The Hunter می‌چرخد. کاربر در ابتدای بازی قادر است جنسیت، ظاهر و قدرت‌های این شخصیت را به صورت کامل شخصی‌سازی کند. در ضمن، شخصیت‌های مشهوری مانند آیرون من، ولورین، دکتر استرنج، کاپیتان آمریکا، بلید و کاپیتان مارول در جریان داستان حضور دارند.

طبق بیانیه‌ای که ساعاتی قبل به شبکه اجتماع توییتر آمد، انتشار Marvel’s Midnight Suns به تعویق افتاده است. این بازی قرار بود در مارس سال آینده میلادی در سراسر جهان عرضه شود اما علاقه‌مندان حالا چاره‌ای جز انتظار تا نیمه دوم سال آتی ندارند. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه را مطالعه کنید:

از طرف فراکسیس گیمز بابت به اشتراک گذاری میزان هیجانتان برای Marvel’s Midnight Suns تشکر می‌کنیم. دیدن بازخوردهایتان به همه چیز از معرفی بازی تا رونمایی از سیستم مبارزه کارت محور لذت‌بخش بوده است. این بازی، یک پروژه رویایی برای تیم بوده و افتخار می‌کنیم محصولی در جهان مارول می‌سازیم.

به اطلاعتان می‌رسانیم تصمیم بسیار سختی را اتخاذ کرده و پنجره انتشار را به نیمه دوم سال ۲۰۲۲ میلادی انتقال داده‌ایم. می‌دانیم بسیاری از طرفداران برای تجربه بازی در بهار آینده لحظه‌شماری می‌کردند و اتخاذ این تصمیم به هیچ وجه ساده نبوده است. ما تصمیم گرفتیم عرضه را عقب بیاندازم چون به زمان بیشترین برای ساخت بهترین محصول ممکن نیاز داشتیم. ما به چشم اندازمان برای Marvel’s Midnight Suns ایمان داریم.

از ماه‌های اضافی برای گسترش داستان، افزودن سینماتک‌های بیشتر و بهینه‌سازی استفاده می‌کنیم.

فراکسیس گیمز برای توسعه گیم پلی Marvel’s Midnight Suns از سری بازی‌های XCOM الهام گرفته است. کاربر در ابتدای مبارزه اجازه دارد از میان گزینه‌های موجود، سه ابرقهرمان را انتخاب کرده و به واسطه آن‌ها مرحله را به اتمام برساند. مطابق انتظار، مبارزات به صورت نوبتی انجام می‌گیرد. در ضمن، بین مراحل کاربر می‌تواند به مقر فرماندهی خود برود که The Abbey نام داشته و به واسطه یک دوربین سوم شخص، به گشت و گذار در آن بپردازد. او همچنین می‌تواند با دیگر ابرقهرمانان تعامل داشته باشد؛ تعاملی که روی گیم پلی و قدرت‌های ابرقهرمانان تاثیر می‌گذارد.

در انتها، لازم به ذکر است بازی Marvel’s Midnight Suns برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا