برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9.5/10

آیا ددپول در فیلم انتقام جویان 5 جان خود را از دست می‌دهد؟

تایید غیرمستقیم مارول؟!

آیا ددپول در فیلم انتقام جویان 5 جان خود را از دست می‌دهد؟ ۳۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ددپول در فیلم انتقام جویان 5

در حالی که هنوز دو سال با اکرانش در سینماها فاصله داریم ولی استودیو مارول به‌تازگی عمدا یا سهوا مرگ ددپول در فیلم انتقام جویان 5 را تایید کرده است.

استودیو مارول به‌تازگی دو تریلر باورنکردنی برای فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine منتشر کرده که یکی از آنها بخش مهمی از داستان انتقام جویان بعدی را اسپویل می‌کند. همانطور که در مطالب پیشین اشاره کردیم، اخیرا مارول پنلی در همایش سینماکان داشته و آنجا به‌روزرسانی‌های هیجان انگیزی را در رابطه با پروژه‌های آتی خود با طرفداران به اشتراک گذاشت که یکی از آنها نگاهی اختصاصی به قسمت پایانی سه‌گانه ددپول بود.

طبق توصیف شرکت‌کنندگان، در یکی از صحنه‌های تریلر اختصاصی سینماکان، بخش‌هایی از آینده ددپول روی مانیتورهای سازمان تناقضات زمانی به‌نمایش درمی‌آید که شوکه‌کننده‌ترین آن، گریه کردن خدای رعد و برق کریس همسورث (Chris Hemsworth) بالا سر جسم بی‌جان اوست. جالب اینجاست که مامور پارادوکس صراحتا به جهش‌یافته نامیرای پرچونه مارول می‌گوید: “این اتفاق که نباید از آن باخبر می‌شدی، در آینده‌ای دور رخ می‌دهد”. شاید در حال حاضر اطلاعات موثقی به بیرون درز نکرده باشد، اما تنها پروژه‌ای که می‌تواند ددپول و ثور را کنار یکدیگر قرار بدهد، پنجمین قسمت از سری فیلم‌های انتقام جویان است. 

در واقع تمامی شواهد موجود به مرگ ددپول در فیلم انتقام جویان 5 اشاره دارند. این موضوع در عین دردناک بودن، کاملا منطقی است زیرا در اولین تیزر تریلر، ددپول خود را مسیح مارول خواند. به‌همین خاطر بسیاری فکر می‌کنند این جهش‌یافته نامیرای دوست داشتنی ناجی فرانچایز پانزده ساله دنیای سینمایی مارول است و قراره آن را از باتلاق شکست بیرون بکشد. اما تا به حال فکر کردید که این امر چگونه امکان پذیر است؟ با توجه به موارد اشاره شده، مسیح خطاب شدن ددپول تنها می‌تواند یک معنی داشته باشد و آن فدا شدن جان او در راستای نجات مولتی‌ورس است. بله در حال حاضر هیچ چیزی به‌طور قطعی تایید یا تکذیب نشده ولی گریه کردن ثور آن هم در حالی که جسم بی‌جان ددپول را در آغوش گرفته، نمی‌تواند توضیح دیگری داشته باشد.

اگر به یاد داشته باشید، تونی استارک هم در فیلم Avengers: Age of Ultron رویای وحشتناکی از آینده دید که درنهایت به شکل متفاوتی به‌وقوع پیوست. به‌همین خاطر اشاره زیرکانه مارول به مرگ ددپول در فیلم انتقام جویان 5 خیلی تعجب‌آور نیست. بازهم تاکید می‌کنیم هیچکدام از موارد اشاره شده توسط هیچ منبع خبری رسمی تایید یا تکذیب نشدند، بنابراین فعلا نمی‌توان نسبت به صحت آنها اطمینان خاطر داشت.

دو رویداد کراس اوری به شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine و Avengers 5 به‌ترتیب در تاریخ‌های ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) و ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) راهی سینماها خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments