استودیو مارول تاریخ اکران ۴ عنوان جدید را مشخص کرد

از این پس در هر سال میلادی یک فیلم مارول اکران خواهد شد

استودیو مارول تاریخ اکران ۴ عنوان جدید را مشخص کرد نرگس کریمی پور ۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ مارول
استودیو مارول تاریخ اکران ۴ عنوان جدید را مشخص کرد

اگرچه پس از مرگ بسیاری از قهرمانان اصلی دنیای سینمایی مارول در فیلم انتقام جویان پایان بازی برخی تصور می‌کردند که استودیو مارول دیگر چیزی برای ارائه ندارد این استودیو با انتشار برنامه‌های خود برای فاز چهارم و ساخت و انتشار سه سریال اورجینال از MCU باری دیگر خلاقیت خود را به همه ثابت کرد. 

هم اکنون بنا به اعلام شرکت والت دیزنی ناشر آثار مارول، از این پس در هر سال میلادی شاهد اکران دست کم یک فیلم سینمایی از استودیو مارول خواهیم بود. اگرچه که برنامه اکران مارول پیش از این تا سال ۲۰۲۳ اعلام شده بود اما اکنون این برنامه شامل سال ۲۰۲۴ نیز می‌شود. نخستین تاریخی که روز جمعه توسط کمپانی والت دیزنی اعلام شد ۱۶ فوریه ۲۰۲۴ بوده و دیگر تاریخ‌های اعلام شده به ترتیب سوم ماه می و ۲۶ ماه جولای در تابستان سال ۲۰۲۴ و در نهایت هشتم ماه نوامبر در پاییز سال ۲۰۲۴ هستند. 

هم اکنون با توجه به آنچه که پیشتر گفته شد استودیو مارول در فاصله زمانی بین سال ۲۰۲۳ تا سال ۲۰۲۴ هفت برنامه اکران داشته که در سال ۲۰۲۳ در تاریخ‌های ۲۸ ماه جولای، ششم ماه اکتبر و سوم ماه نوامبر در تابستان و پاییز سال ۲۰۲۳ هستند. 

هم اکنون عنوان بسیاری از این پروژه‌ها اعلام نشده و تعداد محدودی از آن‌ها از جمله ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز، فیلم Blade، Deadpool 3 و در نهایت قسمت چهارم فرنچایز کاپیتان آمریکا با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) در نقش سم ویلسون (Sam Wilson)، کاپیتان آمریکای جدید مارول معرفی شده‌اند. 

در حال حاضر مشخص نیست که تاریخ‌های اعلام شده مربوط به کدام عناوین هستند و آیا استودیو مارول قصد دارد تا شخصیت‌های جدیدی را وارد دنیای سینمایی مارول کند یا به قهرمانان معرفی شده بیشتر بپردازد. در حال حاضر فیلم شانگ‌چی و افسانه ده حلقه – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در سینماها اکران شده و نزدیک به یک ماه دیگر نیز در دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

علاوه بر این اثر، پروژه بعدی فاز چهارم ماورل فیلم جاودانه‌ها – Eternals خواهد بود که در تاریخ ۵ ماه نوامبر، مصادف با ۱۴ آبان ماه در سینماها اکران شده و ۴۵ روز بعد در سرویس دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. در نهایت فیلم Spider-Man: No Way Home – مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر مصادف با ۲۶ آذر ماه اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا