مارول از حضور در رویداد کامیک-کان کناره‌گیری کرد؟

مارولی‌ها در مسیر دی‌سی

مارول از حضور در رویداد کامیک-کان کناره‌گیری کرد؟ بهزاد شعبانی ۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ مارول
کامیک کان مارول

بر اساس گزارشی که روز گذشته توسط یکی از معتبرترین رسانه‌های عرصه‌ی سینما منتشر شده، مارول در مراسم کامیک‌کان امسال هیچ پنلی نخواهد داشت.

تابستان هر سال در شهر سن‌ دیگو ایالت کالیفرنیا شاهد برگزاری رویداد Comic-Con هستیم؛ رویدادی که طی آن معمولا از جذاب‌ترین خبرهای حوزه‌ی کامیک و آثار اقتباسی سینما و تلوزیزیون منتشر می‌شود. بدون شک همواره یکی از جذاب‌ترین و جنجالی‌ترین پنل‌های کامیک‌کان، در اختیار شرکت مارول قرار می‌گرفته اما به نظر می‌رسد این برند هم با Comic-Con خداحافظی کرده باشد.

البته باید به این نکته هم توجه داشت که به علت همه‌گیری ویروس کرونا یا همان کووید-19 در سراسر جهان، برگزار رویداد کامیک کان 2020 به صورت کلی لغو شد و مسئولان برگزاری San Diego Comic-Con ترجیح دادند تا رویداد بعدی خود را به سال ۲۰۲۱ میلادی موکول کنند. با این حال قرار است که رویدادی تحت عنوان Comic-Con at Home که مراسمی کاملا آنلاین خواهد بود، جایگزین کامیک‌-کان ۲۰۲۰ شود.

این در حالی است که از زمان برگزاری اولین رویداد کامیک کان در سال ۱۹۷۰ میلادی تا به امسال، چنین اتفاقی کاملا بی‌سابقه بوده است.

در خبری جنجالی‌تر اما وب سایت ددلاین گزارش داده که مارول هم از حضور در کامیک کان کنار‌گیری کرده است. آن‌ها تصمیم دارند تا به مانند دی‌سی رویداد منحصر به فرد خودشان را برگزار کنند. ددلاین در این رابطه متن زیر را هم منتشر کرده است:

ما شنیده‌ایم که مارول هم کناره‌گیری کرده است؛ مانند دی‌سی که قصد دارد در ماه‌ آگوست برای طرفداران مجازی خود مراسم برگزار کند.

با این وجود، ممکن است که Marvel برای همیشه با کامیک-کان خداحافظی کند و از سال ۲۰۲۱ به بعد رویداد اختصاصی خود را به مرحله‌ی برگزاری برساند؛ گستردگی فعالیت‌های مارول در زمینه‌ی کامیک، سینما و تلویزیون این امکان را در اختیار مدیران مربوطه قرار می‌دهد که رویداد متفاوتی را برگزار کنند.

از جمله آثار سینمایی و تلویزیونی مارول که انتظار می‌‎رود تا پایان سال جاری میلادی نمایش داده شود، می‌توان به Black Widow، The Falcon and The Winter Soldier، WandaVision، Loki، و Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا