#مهسا_امینی

مارول اولین تصویر تبلیغاتی آیرون هارت را منتشر کرد

نابغه‌ای که پا جای تونی استارک می‌گذارد

تصویر تبلیغاتی آیرون هارت

درست دو سال پیش کوین فایگی (Kevin Feige) در رویداد Disney Investors Day، از سریال اختصاصی آیرون هارت رونمایی کرد و همه را غرق در شادی کرد. حال بعد از گذشت دو سال اولین تصویر تبلیغاتی آیرون هارت منتشر شده و نگاهی جزئی به ظاهر این ابرقهرمان نابغه داشته است.

زمانی که خبر حضور آیرون هارت دومینیک تورن (Dominique Thorne) در فیلم Black Panther 2 تایید شد، طرفداران مارول حسابی شوکه شدند، زیرا همه گمان می‌کردیم که شخصیت ریری ویلیامز ملقب به آیرون هارت با سریال اختصاصی خود به دنیای سینمایی مارول معرفی شود. اما به نظر می‌رسد که استودیو مارول از دادن نقش جزئی به ریری در این فیلم راضی نبوده و شایعات حاکی از آن است که یکی از اختراعات وی باعث به‌وجود آمدن درگیری بزرگ بین مردم آتلانتیس و واکاندا خواهد شد.

سوال دیگری که طرفداران شروع به پرسیدن کردند این بود که آیا ریری در دنباله فیلم پلنگ سیاه با زره آهنی نمادینش از کمیک‌ها به MCU قدم میگذارد یا نه. در حال حاضر هیچ سرنخی در این رابطه وجود نداشته و حتی عکس‌های پشت صحنه نیز این موضوع را تایید نکرده‌اند. با این حال پوسترهای تبلیغاتی جدید تایید می‌کنند که دست کم شاهد اشاراتی به شخصیت ریری ویلیامز و زره آهنی نمادینش در فیلم Black Panther 2 خواهیم بود.

ریری ویلیامز در قامت آیرون هارت

به تازگی تصاویر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever با تمرکز روی شخصیت ریری ویلیامز منتشر شده است. اولین تصویر تبلیغاتی آیرون هارت به طراحی و شکل آرک راکتور زره ریری اختصاص داده شده که زمین تا آسمان با کمیک‌های مارول متفاوت است.

تصویر تبلیغاتی دیگری نیز با محوریت لوگو و نمادهای مختلف منتشر شد. برخی ارتباطات احتمالی آیرون هارت با واکاندا را نشان می‌دهند، مانند نماد پلنگ سیاه که با رنگ‌های قرمز و طلایی زره مردآهنی مزین شده است. در این تصویر همچنین عینکی مخصوص را می‌بینیم که احتمالا به ظاهر ریری از مجموعه کمیک Invincible Iron Man اشاره دارد. همچنین یک لوگوی دیگر با عنوان Mark 61 Armor را می‌توان مشاهده کرد که به نسخه پیشرفته زره ریری اشاره دارد.

قلب ریری ویلیامز

با نگاهی دقیق به آرک راکتور ریری در تصویر تبلیغاتی آیرون هارت، به نظر می رسد طراحی آن شباهت زیادی به قلب دارد که هرگز در کمیک‌ها استفاده نشده است. در کمیک‌ها اولین زره آهنی ریری ویلیامز شباهت زیادی به زره‌های قرمز و طلایی تونی استارک دارد و راکتور آن نیز به شکل یک شش ضلعی است. بعد از گذشت زمان، ریری زره جدیدی ساخت تا با شخصیت خود مطابقت بیشتری داشته باشد و بدین منظور آرک راکتور خود را به شکل قلب طراحی کرد. این نسخه MCU از آرک راکتور جدید اقتباسی از کمیک‌ها نبوده اما شباهت‌هایی نیز دیده می‌شود.

بیش از دو سال پیش راف گراستی (Raf Grassetti)، مدیر هنری سونی سانتا مونیکا، طراحی مخصوص خود را برای آیرون هارت با یک راکتور به شکل قلب معرفی کرد. اگرچه طرحی که در تصاویر تبلیغاتی دیدیم منحصر به فرد و جدید است، اما تا حدودی به نسخه گراستی نزدیک است.

البته این شباهت به معنای این نیست که از طراحی گراستی الهام گرفته شده، بلکه هنرمندان استودیو مارول تنها سعی داشتند که شکل قلب را به‌ معنای واقعی کلمه در طراحی آیرون هارت به کار ببرند. همچنین این موضوع حاکی از آن است که ریری سعی ندارد از تونی استارک در ساخت زره آهنی خود تقلید کند.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever در تاریخ 11 نوامبر به پرده سینماها خواهد رفت. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا از حضور ریری ویلیامز در پلنگ سیاه دو راضی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا