استودیو مارول پوستر‌هایی مربوط به شخصیت‌ های سریال Loki منتشر کرد

مارول با استفاده از چند پوستر جدید شخصیت‌های سریال Loki را به طور رسمی معرفی کرد

شخصیت‌ های سریال Loki

استودیو مارول پوستر‌هایی مربوط به شخصیت‌ های سریال Loki منتشر کرده و از این طریق هریک را به طور رسمی معرفی کرد. در این مجموعه ابتدا تام هیدلستون (Tom Hiddleston) بازیگر محبوب نقش لوکی (Loki)، خدای شرارت و شخصیت اصلی سریال را می‌بینیم. در ادامه پوستر مامورین سازمان واریان زمان (Time Variance Authority)، مامور موبیوس ام. موبیوس (Mobius M. Mobius) با بازی اوون ویلسون (Owen Wilson)، گوگو مباتا-راو (Gugu Mbatha-Raw) در نقش راونا لکسوس رنسلایر قاضی سازمان واریانس زمان و در نهایت وونمی موساکو (Wunmi Mosaku) را در نقش شکارچی B-15 در این مجموعه از پوستر‌های شخصیت‌ های سریال Loki می‌بینیم. سریال لوکی در ماه آینده از دیزنی پلاس پخش خواهد شد و استودیو مارول با انتشار چنین تصاویری بیش از پیش طرفداران خود را شگفت زده کرده و هیجان آن‌ها را بر می‌انگیزد. 

در این سریال نسخه‌ای از خدای شرارت و فریبکاری را می‌بینیم که در پایان فیلم Avengers: Endgame تسراکت را باری دیگر دزدیده و نظم خطوط زمانی را بهم زده و فرار کرده است. پس از این او توسط عوامل زندان زمان و سازمان واریانس زمان، سازمانی که وظیفه محافطت از خط زمانی مخفی را برعهده داشته و نظم و تعادل خطوط زمانی و دنیاهای موازی را برعهده دارند. لوکی پس از دستگیری توسط مامورین (TVA)  در ازای زنده ماندن و حفظ جان خود با این سازمان همکاری کرده و خطوط زمانی که توسط او شکسته شده را اصلاح می‌کند.  

سریال Loki این امکان را به استودیو مارول می‌دهد که نسخه‌های متفاوت و هیجان انگیزی از این شخصیت جذاب را به نمایش گذاشته و ماجراها و چالش‌های جالبی را خلق کند. در بین چهار پوستر منتشر شده، پوستری جدید مختص به خود سریال نیز منتشر شده که ساعت منحصر به فرد این سریال miss minutes در آن نیز دیده می‌شود. نویسندگی این سریال را مایکل والدرون (Michael Waldron) و کارگردانی این اثر را کیت هرون (Kate Herron) بر عهده دارند.

همچنین علاوه بر بازیگران مذکور ریچارد ای. گرانت (Richard E. Grant) نیز در این اثر حضور خواهد داشت. پخش سریال Loki از تاریخ چهارشنبه نهم ماه ژوئن برابر با ۱۹ ماه خرداد از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا