1%
  • 0/10

مارول نقش یکی از شخصیت های فیلم Spider-Man: No Way Home را حذف کرد

چهره‌ای آشنا که قرار بود به پرده نقره‌ای برگردد!

مارول نقش یکی از شخصیت های فیلم Spider-Man: No Way Home را حذف کرد ۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
شخصیت های فیلم Spider-Man: No Way Home

بر اساس اطلاعاتی که به‌تازگی منتشر شده، مارول نقش یکی از شخصیت های فیلم Spider-Man: No Way Home را اواسط تولید از فیلمنامه حذف کرده است.

بدون شک یکی از بهترین و بزرگ‌ترین آثار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول که از نظر طرفداران ضعیف‌ترین دوره فرانچایز محسوب می‌شود، فیلم Spider-Man: No Way Home است. این فیلم نه‌تنها پایانی بر سه‌گانه اسپایدرمن تام هالند (Tom Holland) بود، بلکه برای اولین بار رویداد کراس اوری اسپایدر ورس را با فرمت لایو اکشن روی پرده نقره‌ای به تصویر کشید. با این حال درست مثل سایر آثار مارولی، قسمت پایانی سه‌گانه اسپایدرمن بی‌نقص نبود و مشکلاتی داشت که یکی از آنها نبود شخصیت‌های فرعی مهم است.

طبق اطلاعاتی که توسط کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios منتشر شده، مشخص شده جان واتس (Jon Watts)، کارگردان پروژه در ابتدا نقشی کوتاه برای شخصیت گوئن استیسی با هنرنمایی اما استون (Emma Stone) در نظر داشته اما متاسفانه استودیو مارول آن را به‌خاطر شلوغ شدن داستان از فیلمنامه نهایی حذف کرده است. حتی در پیش‌نویس‌های اولیه قرار بود مری جین کریستن دانست (Kirsten Dunst) و عمه می سالی فیلد (Sally Field) نیز حضوری کوتاه در داستان مولتی‌ورسی Spider-Man: No Way Home داشته باشند.

پیش‌تر، نویسندگان اریک سامر (Erik Sommer) و کریس مک‌کنا (Chris McKenna) فاش کرده بودند که چگونه «راه‌های متفاوتی را با شخصیت‌های متفاوتی که مناسب داستان نبودند، طی کردند»، اگرچه هیچ شخصیت خاصی با نام ذکر نشد.

ما راه‌های متفاوتی را با شخصیت‌های متفاوتی که مناسب داستان نبودند طی کردیم. بنا به دلایلی که خودتان ازش باخبرید، نمی‌توانیم وارد جزئیات ماجرا شویم اما در کل می‌توانم بگویم که کار کردن روی این پروژه تجربه لذت بخشی بوده است، به‌خصوص برای ما.

از بین سه ستاره اشاره شده، بازگشت گوئن استیسی می‌توانست با واکنش‌های مثبت بسیاری همراه شود. با این حال به‌لطف فیلمنامه و همچنین بازی بی‌نظیر اندرو گارفیلد (Andrew Garfield)، مارول توانست به‌بهترین شکل ممکن آرک داستانی اسپایدرمن اندرو را تکمیل و ادای احترامی مناسب به گوئن استیسی کند. با توجه به محبوبیت سری انیمیشن‌های اسپایدر ورس و علاقه مارول به تلفیق دنیای انیمیشن با لایو اکشن، هنوز احتمال دیدن گوئن استیسی در لباس نمادین اسپایدر گوئن وجود دارد.

فیلم Spider-Man: No Way Home در دو نسخه استاندارد و ویژه (The More Fun Stuff) در دسترس است و به‌زودی به سرویس دیزنی پلاس راه پیدا می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments