خالق True Detective نویسنده داستان ریبوت فیلم Blade شد

حضور غافلگیرکننده خالق True Detective در دنیای سینمایی مارول

نویسنده داستان ریبوت فیلم Blade

به تازگی اعلام شده که نیک پیزولاتو (Nic Pizzolatto) خالق سریال تحسین‌شده True Detective به عنوان نویسنده داستان ریبوت فیلم Blade به دنیای سینمایی مارول (MCU) پیوسته است تا داستان آن را تنها یک ماه قبل از شروع فیلمبرداری این پروژه به پایان برساند.

مراحل ساخت ریبوت مورد انتظار فیلم Blade پس از مدت‌ها انتظار در حال جلو رفتن است و استودیو مارول (Marvel Studios) اخیرا نویسنده جدیدی را استخدام کرده تا فیلمنامه این اثر را در حالی که یک ماه تا آغاز فیلمبرداری فاصله داریم، به اتمام برساند. ساخت ریبوت فیلم Blade با بازی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) در نقش شخصیت اصلی آن یعنی اریک بروکس (Eric Brooks) ملقب به بلید در مراسم کامیک‌کان سن‌دیگو (San Diego Comic-Con) در سال ۲۰۱۹ تائید شد و اکنون پس از انتظاری چهار ساله، به‌زودی شاهد شروع مراحل فیلمبرداری آن خواهیم بود تا نهایتا در سال ۲۰۲۴ شاهد راه یافتن آن به پرده سینماها سراسر دنیا باشیم.

فیلم Blade در طول این چهار تغییرات زیادی در تیم تولید خود داشته است، در ابتدا استیسی اوسی-کافور (Stacy Osei-Kuffour)، نویسنده سریال‌های Watchmen، The Morining Show و Hunters برای نگارش فیلمنامه آن استخدام شد و بسام طارق (Bassam Tariq)، کارگردان فیلم Mogul Mowgli وظیفه کارگردانی آن را بر عهده گرفت. در ادامه اما این دو از این پروژه کنار رفتند تا مایکل استاربری (Michael Starrbury)، نویسنده سریال Legends of Chamberlain Heights نویسنده این پروژه و یان دمانج (Yann Demange)، کارگردان فیلم White Boy Rick و سریال Lovecraft Country کارگردان آن شوند.

حالا رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده است که نیک پیزولاتو، خالق سریال True Detective و نویسنده سه فصل ابتدایی آن، به عنوان نویسنده داستان ریبوت فیلم Blade توسط استودیو مارول استخدام شده است و هم اکنون روی پیش‌نویس فیلمنامه آن که توسط مایکل استاربری نوشته شده، کار می‌کند. او چند هفته‌ای هست که این مسئولیت را بر عهده گرفته است تا هر چه زودتر نگارش فیلمنامه Blade را که اکنون یک ماه تا شروع فیلمبرداری‌اش باقی مانده، تمام کند.

نیک پیزولاتو پیش از این در فصل سوم سریال True Detective با ماهرشالا علی همکاری کرده بود. فیلم Blade برای اکران سراسری در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا