#مهسا_امینی

شبکه‌ی HBO به دنبال ساخت فصل چهارم True Detective است

اینبار خبری از نیک پیزولاتو نیست

ساخت فصل چهارم True Detective

کیسی بلویز مدیر ارشد محتوای HBO و HBO Max در مصاحبه‌ی اخیر خود به احتمال بالای ساخت فصل چهارم True Detective اشاره کرد.

تعداد قابل‌توجهی از علاقه‌مندان به سریال، HBO را با Game of Thrones می‌شناسند اما این شبکه‌ی آمریکایی محصولات دیگری هم دارد که نمی‌توان نادیده‌شان گرفت. یکی از همین آثار، True Detective است که توسط نیک پیزولاتو (Nic Pizzolatto) ساخته شد. فصل اول درباره‌ی راست کول و مارتی هارت است که درگیر پرونده‌ی قتل یک دختر شده و زندگی حرفه‌ای و شخصی‌شان برای همیشه دست‌خوش تغییر می‌شود. این فصل نه تنها تحسین منتقدان را به دست آورد، بلکه موفق شد رقم‌های بالایی را در زمینه‌ی بازدید به ثبت برساند. در پی این موفقیت‌ها، سازندگان با ساخت فصل دوم موافقت کردند.

فصل دوم از لحاظ روایی کاملا مستقل بوده و روی سه شخصیت جدید به نام‌های پاول ودرو، ریموند ولکورو و آنتیگونی بزرایدز تمرکر دارد. آن‌ها در سه اداره‌ی مختلف مشغول به کار بوده و پس از پیدا شدن جسدی در کنار بزرگراه، ماموریت می‌یابند عامل جنایت را شناسایی کنند. این فصل نتوانست در سطح فصل اول ظاهر شود. با این حال، مدیران HBO دستور ساخت فصل سوم را صادر کردند. اتفاقات این فصل هم حول محور سه چهره‌ی کاملا جدید می‌چرخد که باید درباره‌ی گم شدن دو کودک تحقیق کنند. فصل سوم بین ژانویه و فوریه‌ی ۲۰۱۹ روی آنتن رفت و موفق شد نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کند. اگرچه آمار رسمی‌ای از بازدیدهای فصل سوم به اشتراک گذاشته نشد اما به نظر می‌رسد مدیران شبکه از عملکردش راضی بوده‌اند؛ زیرا فصل چهارم مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد.

کیسی بلویز (Casey Bloys) مدیر ارشد محتوا در HBO و HBO Max است. او در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Deadline اعلام کرد ساخت فصل چهارم True Detective آغاز شد. بلویز همچنین به طرفداران سریال اطمینان خاطر داد کیفیت، اصلی‌ترین اولویت تیم تولید خواهد بود. در ادامه می‌توانید صحبت‌های او پیرامون فصل جدید را مشاهده کنید:

می‌توان گفت مشغول همکاری با چند نویسنده هستیم تا تُن مناسب را بیابیم. فکر می‌کنم مشارکت با قلم‌های جدید نتیجه‌ی جالبی را به همراه داشته باشد.

کیفیت، بالاترین اولویت را برای ما دارد. در نتیجه، اگر فیلمنامه‌ها نتوانند انتظار ما در بحث کیفی را برآورده کنند، خبری از فصل چهار نخواهد بود.

با توجه به صحبت‌های کیسی بلویز، می‌توان به این نتیجه رسید که نیک پیزولاتو هیچ نقشی در ساخت فصل چهارم True Detective نخواهد داشت. او نه تنها خالق و شوارنر سه فصل ابتدایی به شمار می‌رود، بلکه وظیفه‌ی کارگردانی تعدادی از قسمت‌ها را هم به دوش کشید. البته عدم همکاری مجدد او و HBO چندان غافل‌گیرکننده نبوده است؛ زیرا پیزولاتو چندی پیش قراردادی را با FX به امضا رسانده تا با این شبکه‌ی آمریکایی همکاری داشته باشد.

مدیر ارشد محتوا در HBO و HBO Max به نام نویسندگانی که روی فصل چهارم True Detective کار می‌کنند هیچ اشاره‌ای نداشت. با این حال، طبق شایعه‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده، نام لویسا پوانزو (Lucía Puenzo) و سم لوینسون (Sam Levinson) در میان اعضای تیم نویسندگی دیده می‌شود. پوانزو و لوینسون به ترتیب به عنوان خالقان دو سریال Cromo و Euphoria شناخته می‌شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا