مارک رافلو تایید کرد که در حال مذاکره برای حضور در سریال She-Hulk است

آیا هالک را در این سریال خواهیم دید؟

مارک رافلو She-Hulk

بازیگر نقش هالک یعنی مارک رافلو تایید کرد که برای حضورش در سریال She-Hulk در حال مذاکره با دیزنی  است.

بدون شک، شخصیت هالک یکی از جذاب‌ترین ابرقهرمانان ساخته شده در دنیای مارول است. نه تنها برای این که او یک هیولای سبز جهش یافته‌ی بسیار قوی است، بلکه شخصیت انسانی آن، یکی از باهوش‌ترین دانشمندان دنیای مارول به حساب می‌آید که تاثیر بسیار زیادی در اتفاقات مهم دنیا می‌گذارد. همانطور که می‌دانید، مارک رافلو برای اولین بار در قالب شخصیت بروس بنر/هالک در فیلم The Avengers ایفای نقش کرد. همچنین او بعد از این فیلم ابرقهرمانانه، در آثاری چون Avengers Age of Ultron، Thor Ragnarok، Avengers Infinity War و Avengers Endgame حضور داشت و بسیاری از طرفداران بر این باوراند که او بهترین بازیگری بوده که برای هالک انتخاب شده است.

همانطور که می‌دانید دیزنی، فاز چهارم دنیای سینمای مارول را آغار کرده و قرار است در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی سریال‌ها و فیلم‌های زیادی منتشر شود. یکی از سریال‌های در حال توسعه برای شبکه‌ی دیزنی پلاس، She-Hulk نام دارد. She-Hulk اولین بار در فوریه سال ۱۹۸۰ میلادی با الهام‌گیری از شخصیت هالک، به نویسندگی Stan Lee و طراحی John Buscema خلق شد و روایت کننده‌ی داستان دختر عموی بروس بنر به نام جنیفر والترز است که در پی حادثه‌ای به دلیل دریافت خون از طرف بنر قدرت بسیار زیادی مانند هالک پیدا می‌کند.

حال سوال اصلی اینجاست که آیا ما شاهد حضور مارک رافلو در قالب هالک در این سریال خواهیم بود یا خیر که خود رافلو در رویداد Chicago Comic & Entertainment Expo امسال بیان کرد که او در حال مذاکره با دیزنی در این خصوص است ولی متذکر شد که این مذاکره هنوز در مراحل مقدماتی قرار دارد. با این حساب، اگر مذاکرات به خوبی پیش برود ما شاهد حضور او در سریال She-Hulk خواهیم بود.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص توسعه‌ی سریال She-Hulk به صورت رسمی منتشر نشده ولی شایعات می‌گویند که الیسون بری اولین گزینه‌ی مارول برای نقش اصلی سریال She-Hulk است. همچنین این شایعات هم به گوش خود الیسون بری رسیده و او این موضوع را «بسیار جالب» می‌داند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا