بازی Mario + Rabbids : Sparks Of Hope با انتشار یک تریلر رسما رونمایی شد

منتظر عرضه در سال جاری میلای نباشید

بازی Mario + Rabbids : Sparks Of Hope با انتشار یک تریلر رسما رونمایی شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

یوبیسافت بخشی از کنفرانس خود در E3 2021 را به تریلر گیم‌پلی Mario + Rabbids : Sparks Of Hope اختصاص داد.

در حالی که چند ساعت به برگزاری کنفرانس یوبیسافت در E3 2021 مانده بود، گروهی از کاربران حین گشت و گذار در فروشگاه رسمی نینتندو با محصولی تحت عنوان Mario + Rabbids : Sparks Of Hope مواجه شدند. نکته جالب اینجا بود که صفحه بازی نه تنها اطلاعات مختلفی را پیرامون بازی شامل می‌شد، بلکه نخستین اسکرین شات‌ها را هم در خود جای داده بود.

یوبیسافت در کنفرانس خود در E3 2021 تریلر گیم‌پلی Mario + Rabbids : Sparks Of Hope را به نمایش گذاشت. بازی مزبور دنباله‌ای برای Mario + Rabbids Kingdom Battle بوده و در ژانر نقش‌آفرینی ساخته شده است. مانند نسخه پیشین، کاربران حین پیشبرد داستان با شخصیت‌هایی مواجه می‌شوند که به فرنچایزهای محبوب Raving Rabbids و Mario تعلق دارند.

طبق اطلاعاتی که یوبیسافت از داستان Mario + Rabbids : Sparks Of Hope به اشتراک گذاشته، موجودی شرور پدیدار شده و شخصیت‌های اصلی وظیفه دارند ضمن مبارزه با آن، اسپارک‌ها را نجات دهند. پروتاگونیست‌ها برای رسیدن به هدف خود باید به سیاره‌های مختلف در سراسر کهکشان سفر کنند. در ضمن، چهره‌های آشنا تنها به شخصیت‌های اصلی خلاصه نشده و برخی از دشمنان قدیمی بازمی‌گردند.

در انتها، لازم به ذکر است محصول مشترک یوبیسافت و نینتندو در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا