نینتندو به آینده‌ی بازی Mario Kart Tour امیدوار است

استقبال از این بازی، نینتندو را بیشتر جذب بازار موبایل می‌کند

بازی Mario Kart Tour

استقبال از بازی Mario Kart Tour که در اواخر ماه سپتامبر برای اندروید و iOS عرضه شد، به اندازه‌ای بوده که نظر شرکت نینتندو را جلب کند.

آقای Shuntaro Furukawa مدیر شرکت نینتندو طی پرسش و پاسخی که با سرمایه‌گذاران داشته، گفته است که انتظار دارد تا بازی Mario Kart Tour نتایج بسیار موفقی در پی داشته باشد. این عنوان ششمین بازی شرکت نینتندو است که برای گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار می‌گیرد. فوروکاوا در صحبت‌های خود اذعان دارد که این عنوان می‌تواند همان استقبالی را با خود بیاورد که بازی Super Mario Run به همراه داشت.

البته این موضوع برای سود مالی مقداری متفاوت است؛ عنوان Super Mario Run با وجود بیش از ۳۰۰ میلیون بار دانلود، درآمدی پایین‌تر از انتظار نینتندو داشت و به همین خاطر ناامیدکننده ظاهر شد. یکی از مشکلات اصلی آن اثر مدل درآمدزایی‌اش بود که تنها سه مرحله را به طور رایگان در اختیار مخاطب قرار می‌دهد و برای دسترسی به تمامی مراحل باید ۱۰ دلار پرداخت می‌کردید. اما بازی Mario Kart Tour از مدل متفاوتی پیروی می‌کند و یک اثر Free-to-Play با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای است که در قالب آیتم‌های تصادفی و اشتراک Gold Pass ارائه می‌شود. فوکوراوا در صحبت‌هایش می‌گوید:

«ما می‌خواهیم که با قرار دادن این مکانیک‌ها و امکانات چندنفره، یک اپلیکیشن جذاب بسازیم که مشتریان در مدتی طولانی از آن لذت ببرند.»

سرمایه‌گذاران از فوکوراوا درباره‌ی عرضه‌ی Mario Kart Tour در چین نیز پرسیدند که او به این شکل پاسخ می‌دهد:

«در حال حاضر نمی‌توانم درباره‌ی فعالیت در حوزه‌ی موبایل در چین چیزی بگویم.»

پس از عناوین Super Mario Run، Animal Crossing: Pocket Camp، Fire Emblem Heroes، Dragalia Lost و Dr. Mario World بازی Mario Kart Tour ششمین اثری است که شرکت نینتندو برای گوشی‌های هوشمند منتشر می‌کند. طبق گزارشی که سایت SensorTower منتشر کرده است، این بازی در ماه اول انتشار بیش از ۱۲۰ میلیون بار دانلود شده است و بازیکنان بیشتر از ۳۷ میلیون دلار در آن خرج کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا