#مهسا_امینی

شخصیت ماریا هیل در سریال Secret Invasion حاضر خواهد شد

بازگشت دست راست فیوری!

ماریا هیل در سریال Secret Invasion

طبق اعلام رسمی، ظاهرا شخصیت ماریا هیل در سریال Secret Invasion با بازی کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders)، در کنار نیک فیوری و دیگر ابرقهرمانان حاضر خواهد شد تا زمین را از یک تهدید بیگانه که زمین را فرا گرفته، نجات دهند!

سریال‌های دنیای سینمایی مارول که از شبکه استریم دیزنی پلاس پخش می‌شوند، عملا ثابت کرده‌اند که اهمیت بسیار زیادی را در داستان کلی MCU دارند، درست برخلاف آنچه که در گذشته با سریال‌های شبکه نتفلیکس دیده بودیم. برای مثال، در سریال Loki دیدیم اتفاقی افتاد که همه چیز را درباره پروژه‌های آینده دنیای سینمایی مارول تعیین کرد و همچنین در سایر مجموعه‌ها، شخصیت‌های مهمی معرفی شدند. با این وجود، روند پخش این سری‌های ۶ تا ۱۰ قسمتی ظاهرا هنوز هم ادامه دارد و هم‌اکنون با مجموعه Hawkeye دنبال می‌شود. اما آیا این آخرین سریال مارول خواهد بود؟ هرگز!

در واقع بعد از این مجموعه جذاب، نوبت به چندین و چند سریال دیگر از می‌رسد که برای مثال یکی درباره شخصیت جدید She-Hulk و دیگری در رابطه با دختری نوجوان به نام کامالا (Kamala) خواهد بود که بعدها به میس مارول (Ms. Marvel) تبدیل می‌شود. با این وجود در میان این سریال‌های مورد انتظار، مجموعه‌ای به نام Secret Invasion وجود دارد که موضوع آن به شدت با آنچه که تاکنون در سری‌های دیزنی پلاس دیده‌ایم متفاوت خواهد بود.

در این سریال، طبق اسمی که برای آن انتخاب شده و داستان‌های کمیک بوکی، قرار است تا اسکرال‌ها (Skrulls) با تغییر ظاهر خود به ابرقهرمان‌ها و افراد مهم اهالی زمین، به این سیاره حمله کنند و آن را تحت کنترل خود دربیاورند! داستان Secret Invasion در دنیای کمیک شامل چندین قسمت روایت است که در آن تهدیدی بزرگ برای مردم زمین معرفی می‌شود، در حالی که در دنیای سینمایی تاکنون موردی برعکس با آن را از اسکرال‌ها تماشا کرده‌ایم.

اولین بار در فیلم Captain Marvel با این گونه فضایی و همچنین نژاد کری (Kree) آشنا شدیم که قصد نابود کردن اسکرال‌ها را دارند. این دو نژاد با یکدیگر جنگی دیرینه داشتند، اما نهایتا مشاهده کردیم که ظاهرا اسکرال‌ها موجوداتی بی‌پناه هستند که به کمک نیاز دارند. در نتیجه، کاپیتان مارول نیز به آن‌ها کمک کرد تا نهایتا با انسان‌ها صلح داشته باشند. با این وجود، به نظر می‌رسد که این صلح چندان هم پایدار نخواهد ماند، چراکه در هر صورت میان اسکرال‌ها هم صد درصد مواردی وجود دارد که با ایده‌های خبیثانه، قصد به کنترل گرفتن انسان‌های ساده را دارند. این در حالی است که زمین چندان هم بی‌دفاع نیست و نیک فیوری به همراه ماریا هیل و یارانی که از گروه قدیمی شیلد (SHIELD) داشته‌اند، با این مسئله کنار خواهند آمد!

ماریا هیل دستیار فیوری و یکی از اعضای قدیمی گروه شیلد است که آخرین بار او را در فیلم Spider-Man: Far From Home دیدیم؛ گرچه نسخه اصلی او احتمالا در فضا کنار فیوری بوده و آنچه که دیدیم، صرفا دو اسکرال بودند! ماریا هیل در سریال Secret Invasion در کنار شخصیت‌های نامشخص دیگری از جمله کسی که امیلیا کلارک (Emilia Clark) نقش آن را بازی می‌کند، حاضر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا