احتمال بازگشت مارگو رابی به سینمای دی سی بیشتر شد

انتخاب درست جیمز گان

بازگشت مارگو رابی به سینمای دی سی

هنوز بازیگرانی که در دنیای DCU جیمز گان (James Gunn) نقش قبلی خود را بر عهده دارند مشخص نشده‌اند، ولی بازگشت مارگو رابی به سینمای دی سی بر اساس اخبار جدید تقریبا تایید شده است.
از آنجایی که قرار است یک ریبوت جدید در دنیای DC ساخته شود، گان اعلام کرد که « بعضی » از شخصیت‌ها مانند Amanda Waller با بازی ویولا دیویس (Viola Davis) و Weasel با بازی شان گان (Sean Gunn) عضوی از دنیای DCU خواهند بود. همچنین این استودیو قبلا اعلام کرده بود که بازیگران دو شخصیت مهم این دنیا یعنی سوپرمن و بتمن تعویض خواهند شد.

هنگامی که یکی از طرفداران از جیمز گان پرسید که آیا باز هم با مارگو رابی همکاری می‌کند یا نه، به سادگی و با گفتن « مطمئنا » تایید کرد که همکاری با این بازیگر برای کمپانی در آینده اتفاق خواهد افتاد. احتمال دارد که گان باز هم با مارگو رابی برای بازی در نقش هارلی کویین همکاری کند، گام قبلا اعلام کرده بود که ویلن DC بالاخره در مقطعی بازخواهد گشت.
استودیو دی سی پنج ابرقهرمان DCU را پیشنهاد کرد که مهمترین شخصیت ها برای ریبوت آینده هستند و یکی از آنها هارلی کویین بود. این مسئله باعث می‌شود که این عضو Task Force X سریعتر از بقیه بازگردد. با این حال امکان دارد که گان فقط به همکاری با رابی در پروژه‌ایی اشاره کرده که کاملا به DC بی ربط باشد.

بازگشت مارگو رابی به سینمای دی سی چه زمانی رخ می‌دهد؟

هارلی کویین با بازی مارگو رابی شخصیتی مهم در دنیای DCEU است، و همچنین به دلیل بازی زیبای رابی به یکی از شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران تبدیل شده است. به همین دلیل مطمئنا از حضور او در ریبوت‌های جدید بسیار استقبال خواهد شد.

با فرض اینکه هارلی کویین در DCU جیمز گان و پیتر سافران حفظ شود، پس این امکان وجود دارد که این شخصیت در فیلم Waller ظاهر شود، چون این شخصیت پیوندهای محکمی با ویولا دیویس، رهبر Task Force X دارد.

یکی دیگر از پروژه های احتمالی که هارلی کوین می تواند در آن حضور داشته باشد، پروژه Bloodsport است که توسط ادریس البا (Idris Elba) بازی می‌شود.
پایان The Suicide Squad نشانگر این بود که Bloodsport و هارلی می‌توانند به خوبی با هم کنار آمده و البا حتی قبلا اعلام کرده برای بازگشت به دنیای DC چیزهای جالبی آماده کرده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا