برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مارگو رابی برای حضور Poison Ivy مدت‌ها تلاش کرده است

تلاش‌های بی‌ثمر این بازیگر برای حضور Poison Ivy

مارگو رابی برای حضور Poison Ivy مدت‌ها تلاش کرده است ۰ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
مارگو رابی حضور Poison Ivy

مارگو رابی بازیگر نقش هارلی کویین در فیلم‌های Birds of Prey و Suicide Squad از تلاش‌های خود برای حضور شخصیت Poison Ivy در نمایش‌ها می‌گوید.

دنیای کامیک دی‌سی پر از شخصیت‌های خوب و بد است که پتانسیل حضور در فیلم‌های سینمایی را دارند. یکی از این کاراکتر‌ها Poison Ivy است که اولین بار در سال ۱۹۹۶ در کمیک‌های بتمن حضور پیدا کرد. متاسفانه تاکنون تصویر بسیار بزرگی از شخصیت Poison Ivy در سینما به نمایش گذاشته نشده و آخرین حضور این کاراکتر شرور در دنیای سینما به سال ۱۹۹۷، فیلم Batman & Robin بر می‌گردد که اوما تورمن بازیگر آن بود. در کامیک‌های دی‌سی، پویزن آی‌وی رابطه‌ی نزدیک و بسیار دوستانه‌ای با Harley Quinn و Catwomen دارد.

مارگو رابی بازیگر نقش هارلی کویین در فیلم‌های Birds of Prey و Suicide Squad، با در نظر گرفتن این رابطه تلاش‌هایی برای حضور Poison Ivy در مجموعه فیلم‌های دی‌سی کرده است. او در این باره گفت:

من برای مدت بسیار طولانی تلاش کردم که شخصیت پویزن آی‌وی در یک تصویر بزرگ سینمایی به نمایش گذاشته شود. برای این که آی‎‌وی و هارلی رابطه‌ی فوق‌العاده ای دارند و من خیلی دوست دارم که این موضوع به نمایش گذاشته شود.

با وجود تلاش‌های این بازیگر اما این اتفاق رخ نداد و پویزن آی‌وی از حضور در فیلم‌هایی چون Birds of Prey و Suicide Squad بازماند و همچنان خبری از حضور او در فیلم The Suicide Squad نیست ولی می‌توان امید داشت زیرا این کاراکتر جزو جوخه‌ی انتحار و پرندگان شکاری است.

آخرین فیلم در خصوص شخصیت هارلی کویین Birds of Prey است که در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ (۷ فوریه ۲۰۲۰) در کشور آمریکا اکران خواهد شد. همچنین هارلی کویین در فیلم The Suicide Squad با بازیگری مارگو رابی حضور خواهد داشت. این اثر در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ (۶ آگوست ۲۰۲۱) روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments